Jump to content

Welcome to Czechoslovak Armed Forces

Изображение для гостей

VÍTEJTE NA FÓRU CSAF

( Czechoslovak Armed Forces)


TOTO FÓRUM JE URČENO PRO VŠECHNY HRÁČE SE ZÁJMEM O MMO HRU WAR THUNDER A LETECKÉ SIMULÁTORY
DOZVÍTE SE ZDE SPOUSTU ZAJÍMAVÝCH INFORMACÍ, RAD A NÁVODŮ K HRÁM WAR THUNDER, IL-2 STURMOVIK, DCS a jiných.

POKUD MÁTE ZÁJEM O TO STÁT SE PLNOHODNOTNÝM ČLENEM CSAF, DALŠÍ INFO NALEZNETE V SEKCI PŘIHLÁŠKY DO KLANU CSAF.
 

KE KOMUNIKACI PŘI HRANÍ NABÍZÍME NÁŠ TS3 SERVER. IP ADRESA JE: ts3.csaf.eu:10132


 

HH6PQsG.gif?1


Najdete nás také na FB: Czechoslovak Armed Forces

Halajda

Velitel Operační skupiny
 • Content Count

  966
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  196

Everything posted by Halajda

 1. Halajda

  I kdyby nic jste na této hře nic jiného neviděli, tak tahle tapeta je úchvatná...
 2. Halajda

  Je to zrádce!
 3. Halajda

  Jedu, mám stan a CHRRRRRRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁPU!!!
 4. Halajda

  Loool http://www.pcgamer.com/french-forces-will-be-premium-dlc-for-battlefield-1/
 5. Halajda

  This guy is killing me. An-12?
 6. Halajda

  Tak Tu-142 Nebo nejaka jina odvozenina Tu-95, protoze ty okynka jsou jasny
 7. Halajda

  Mně to přijde jak Tu-95
 8. Halajda

  Inu tedy k veci... Jak jsem se pred par dny ptal: Slovem "obrnence" myslim proste veskera vozitka, se kterymi se da v AW hrat. Dosel mi mail nebo na me vyskocila nejaka reklama, abych "nevahal a koupil tyhle zhave nove premiaky". Bylo to myslim nejake RDF-LT a neco svycarskeho. Po kratkem hledani jsem se docetl, ze to byly projekty soukromych spolecnosti, ktere neziskaly zakazku a tak se nevyrabely. No a me zajimalo, jestli si Obsidian (nejen v tomto pripade, ale obecne pri implementaci takovychto stroju) fakt nekde shani nakresy a specifikace, nebo to tam nastreli po svem. Ale jelikoz jsem se taky mezitim docetl, ze pridaji Armatu a vubec stroje, co se budou zavadet do vyzbroje treba za 3-5 let, tak asi odpoved znam.
 9. Halajda

  Dovolím se optat veteránů této hry... prý se jako novinky přidávají obrněnce, které za studené války vyvíjely soukromé společnosti, mnohdy nebyly úspěšné v získání státní zákazky a pak skončily ve šrotu. Vychází Obsidian při jejich modelování z nějakých tvrdých informací, nebo prostě z fotky obšlehnou tank, vymyslí mu pancíř, munici a staty a šoupnou ho do hry?
 10. Halajda

  Ano, to jsou "boti" do leteckého BoM. Momentálně se o BoS taky nijak nezajímám, ale určitě v budoucnu přidají víc řiditelných tanků. Ten zájem, když se objevily první dva, byl obrovský.
 11. Halajda

  Tanky v BoS uz jsou normalne vydane, ne? A teda hratelne jsou jen dva: Tecko a PeZet trojka
 12. Halajda

  Bohužel na bezdrátu trvám, jinak bych s tím vůbec nepřišel. Kábly od sluchátek a od myši se mi s železnou pravidelností spolu páří, proto chci bezdrát, jinak jsem se svými současnými sluchátky s ohledem na cena/výkon maximálně spokojen.
 13. Halajda

  https://www.alza.cz/creative-sound-blaster-tactic3d-wrath-wireless-d502729.htm?catid=18853604#recenze http://sluchatka.heureka.cz/creative-tactic-3d-wrath-wireless/recenze/#section Za dvě a půl pálky bych si představoval něco, o čem si nepřečtu tucet recenzí, jak se to rozbije.
 14. Halajda

  Myslím, že obecné vlákno v tomto směřování tu není, a nemám moc rád, když si každý založí nové téma "pls pomozte" a pak je na fóru milion zapomenutých vláken. Proto zakládám tuto diskuzi v naději, že veškeré budoucí dotazy, problémy a rady ohledně hardware, software apod se budou soustředit zde. Ohledně specializovaných leteckých HW a SW (joye, trackery, pedály) však nechť se nadále debata soustředí v příslušných, již existujících místech. Dobrá tedy, vykopnu první balón. Chtěl bych si pořídit bezdrátová herní sluchátka s mikrákem, protože z těch káblů už šílím. Něco kvalitního, co nebude šumět, nezlomí se to při prvním pádu na zem, budu moct zároveň mluvit a poslouchat, aby mikrák nechytal echo z repra, etc. Řekněme do dvou tácků max. Raďte!!!
 15. Halajda

  Maus, první prototyp
 16. Halajda

  Zaregistrovat se na AJS, vpravo se ti objeví tlačítko vygenerovat kód, pak se přihlásíš na AW, ten kód tam zadáš a můžeš stáhnout hru.
 17. The Warmonger...

 18. Halajda

  Pokud vím, toto je datum začátku uzavřené bety (27.5.2015)
 19. Halajda

  http://aw.my.com/us/founders-packs Jestli nemáte co dělat s pěnezmi a WoTko, War Thunder a další vás ještě nevyléčily z F2P syndromu...
 20. Halajda

  Evidentně jsme si to včera v chatu vyříkali málo Já bych to též moc nehrotil. Je to v prvé řadě demonstrace síly a podpory, což při současné situaci na východě není vůbec nic výjimečného - podobné akce se už pár měsíců dějí v celém Pobaltí a na Černém moři. Já teda vajíčka házet nebudu, s proamerickým transparentem taky nikde nebudu trotlit, ale rád bych se na ně aspoň podíval - kolonu Strykerů člověk na ulici nepotká každý den.
 21. Halajda

  Pochybuju, že se tohoto letadla dočkáme od Gaijinu... Thulle kdysi žádal komunitu, aby udělala model pro WT, ale nějak to nedopadlo http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/185969-avia-b-534/ Pokud se chceš proletět v československém stroji, doporučuji vzít SBčko se skinem československé B-71. Ale!!! http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/210458-vip-avia-b-35/
 22. Halajda

  AW bude muset být arkáda už jen proto, že cílí na moderní stroje. Nikdo tě nenechá si změřit pancíř u Abramse a zkoušet, jestli ho T-90 dokáže zničit tady nebo tam. U raně studenoválečné techniky se můžeme bavit, že bude mít historicky přesné modely, ale od Vietnamu dál jde všechno k šípku. Ale máš pravdu, AW má bulls**t spotting systém a regulérní HPčka. Ačkoliv má War Thunder řadu vad a spousta věcí nefunguje podle mých představ, má u mě nespornou výhodu v tom, že tank zničíš na moduly nebo posádku, ne tím, že mu osmkrát nasolíš vcelku kamkoliv, až mu konečně vysaješ jakousi lištičku se životem. WT není simulátor, ale postupně integruje některé realistické prvky a teď zrovna vypadá budoucnost světle - interakce s terénem, zničitelné prostředí, tepelné efekty, a já nevím co všechno ještě naslibovali. AW zkusím, ale mnoho si od toho neslibuju. Studená válka mě až tak nebere a zatím to má příliš mnoho prvků převzatých z WoTka.
 23. Halajda

  JFE na základně Dyesse v Texasu
×
×
 • Create New...