Jump to content

Welcome to Czechoslovak Armed Forces

Изображение для гостей

VÍTEJTE NA FÓRU CSAF

( Czechoslovak Armed Forces)


TOTO FÓRUM JE URČENO PRO VŠECHNY HRÁČE SE ZÁJMEM O MMO HRU WAR THUNDER A LETECKÉ SIMULÁTORY
DOZVÍTE SE ZDE SPOUSTU ZAJÍMAVÝCH INFORMACÍ, RAD A NÁVODŮ K HRÁM WAR THUNDER, IL-2 STURMOVIK, DCS a jiných.

POKUD MÁTE ZÁJEM O TO STÁT SE PLNOHODNOTNÝM ČLENEM CSAF, DALŠÍ INFO NALEZNETE V SEKCI PŘIHLÁŠKY DO KLANU CSAF.
 

KE KOMUNIKACI PŘI HRANÍ NABÍZÍME NÁŠ TS3 SERVER. IP ADRESA JE: ts3.csaf.eu:10132


 

HH6PQsG.gif?1


Najdete nás také na FB: Czechoslovak Armed Forces

ForceFonzie

Čestný člen CSAF
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Good

About ForceFonzie

 • Rank
  ŠTÁBNÍ KAPITÁN, náborový důstojník
 • Birthday 03/07/1991

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Liberec

Recent Profile Visitors

761 profile views
 1. ForceFonzie

  Vyber si letku kde máš nejvíc přátel a lidí se kterými se ti echt lítá. Ti určitě rádi zaletí s tebou několik či více her s Luftwafle.
 2. ForceFonzie

  Ale když trochu odskočím o pár let od tématu topicu tak Wargame je vcelku slušná simulace bojiště ( ale nevím jak vypadá skutečné bojiště tak těžko říct )
 3. ForceFonzie

  CoH opravdu nikdy realismem netrpěl a sám Relic to dal najevo
 4. ForceFonzie

  Já jsem ohledně CoH2 trochu nerozhodný, kampaň jsem si jako takovou užil, ale stejně si nemyslím, že by se dalo říct že je to dvojka, krom počasí nic moc originálního. Trochu mi to přijde jen jako DLC. Ale MP ten stojí teprv zato!!! Díky opět povedenému MP nelituju koupi. Jinak nejvíc co mne v CoH2 nakrklo je AI a znovu dokola ve všech hrách otravná pseudorušan lengvič ( angličtina s co nejvíc přehnanym ruským přízvukem, aby sme snad nabyli dojmu že je to jejich mateřština ) .
 5. ForceFonzie

  Pro hráče RO2. 5týho listopadu budou přidány 3 nové mapy pro Rising a dokončen MP campaign mod. Bohužel o tančíkách prozatím mlčejí. Taky jsou malinko upravené pozice natvrdo lafetovaných MG, pro útočníky bohužel do mnohem lepších a účinějších pozic. V Rs možnost přebíjet kulomet v krytu, možnost přizvat nabíječe zatím nezavedena. Opraveno spoustu cover bugů. Drobné změny v časech capování ( max +- 5s ) a v časech respawnu ( v určité fázi hry obránci + 5s ). Opraven bug s BARem kdy se nešlo vyklánět z krytu už s okem na mušce. Opraven bug s BARem kdy to hráče občas vyhazovala z krytu. Tak to je asi vše
 6. ForceFonzie

  Je to z idnesu, takže všelijaký plátek, ale ať je to sebemíň přesnější zpráva tak i kdyby na tom byla jen zlomek pravda je to bída. http://zpravy.idnes.cz/vyznamenani-pro-bombardery-raf-dmh-/zahranicni.aspx?c=A130806_185503_zahranicni_ert
 7. ForceFonzie

  Paráda dík za fotky, já si jí snad taky koupím! Je to prostě BSG a jí neodmítnu. A když na to tak koukám tak z obtisků použiju snad jen přistávací plochu, zbytek namaluji sám ( uvidím jak to bude až to koupím ať nekecám ). Snad tam hodím i červený LEDky do šachet na gondoly abych měl dobrej pocit. A krom toho jí udělám pomlácenou patinu aby byla jak ke konci seriálu To je Battlestar Galactica ze seriálu Battlestar Galactica ( 2004 ) Díky za odkaz na hernu ( Grrr větší než ta naše ). Je tam parádní souhrn stran a jejich verzí atd. Měl jsem z těch fotek eyegasm. Já snad někoho strhnu sebou a pujdu do toho. Jen bych možná zkusil měřítko 1:35, něco si o tom najdu ( Protože mám spoustu útvarů a některý jsem i předělával, na konkrétní druhy jednotek ). Nebo nato snad stačí přůzpůsobit hrací plochu a měřidla na tahy? I když mám strach že při 1:100 je stůl 180x120 tak co bych musel stvořit při 1:35 Fantasy Warhammer, ale to je OT o tom mne můžeš přesvědčit v jiným topicu páč já nejsem zrovna milovník geneticky upravených těžce opancéřovaných armějců, i když ta imperiální garda je docela sympatická až na ty obrovský stavy jakejma oplývaj :P ( Prosím přesvěč mne, knížek mají spousta a já nemám co číst )
 8. ForceFonzie

  Já dnes zjistil, že v Libereckym sci-fi fantasy shopu hrajou warhammerovej wargame, dřív jsem si nevšiml. Sice Warhammer mne moc nebere, ale kluci je měli moc pěkně namalovaný.
 9. ForceFonzie

  Romane ty asi budeš vědět o tom víc, to si pokecáme na TS až se tam potkáme
 10. ForceFonzie

  A vyfotíš mi to rozbalené když budeš mít chuť?? Prosíííííííím ))
 11. ForceFonzie

  Studoval jsem zahraniční tutoriál na stavbu prostřílených zdí a narazil jsem na pojem set for miniature wargame players. Bohužel jsem nenarazil na smysluplný a stručný článek o týhle hře. Pošle mi někdo nějaký článek nebo mi to shrne? Dík ADD: Navzdory mojí nelibosti k wikipedii, encyklopedie opět bodovala. A pravidla nejsou jasně daná. Na netu jsem našel takových "rulesets" (stanovená pravidla ) až to hezký není. Tak jsem připojil jen stručný popis. http://en.wikipedia.org/wiki/Miniature_Wargaming pokud bude zájem, článek přeložím. A pokud to někoho dokonce zaujme přeložím i nějaký zajímavý ruleset. Např. tento http://www.miniatures.de/wargame-battleground.html Jak je ta BSG zpracovaná? Jsou hangáry průchozí? Jsou alespoň naznačeny výmetnice na Vipery atd. Nejsem příliš velkej důvěřivec Revellu, ale kvůli ní bych vyjímku udělal .
 12. ForceFonzie

  Jméno: ForceFonzie Letadla: Aktuálně lítám všechny letadla ( které mám odemčené v UK/Reich/USA) všech levelů pro odemykání camo ( Protože rád střídám camo podle mapy ) Preferované národy: UK/Germany Proč k vám?: CSAF nabízí slibnou aktivní komunitu Zkušenosti z MP/MMORPG: Company of Heroes, Red Orchestra ( Ostfront, HoS, RS ), Guild Wars 1 a 2, Star Trek online a docela úspěšně jsem kdysi hrál ESL ligu v SW: Jedi Academy. S přítelkyni Dead Islandy v coopu ale to je zas uplně jinej sport . Level: 11 Věk: 22 Mód: Když mě otráví Arkády tak lítám historické a naopak Dodatek: - Když vyjde nová povedená hra tak mi začne pokulhávat aktivita než ji dohraji, snad to není překážka. - Sem tam jezdím na služebky - Když hraju v práci nemůžu být na TS PM
×
×
 • Create New...