Jump to content

Welcome to Czechoslovak Armed Forces

Изображение для гостей

VÍTEJTE NA FÓRU CSAF

( Czechoslovak Armed Forces)


TOTO FÓRUM JE URČENO PRO VŠECHNY HRÁČE SE ZÁJMEM O MMO HRU WAR THUNDER A LETECKÉ SIMULÁTORY
DOZVÍTE SE ZDE SPOUSTU ZAJÍMAVÝCH INFORMACÍ, RAD A NÁVODŮ K HRÁM WAR THUNDER, IL-2 STURMOVIK, DCS a jiných.

POKUD MÁTE ZÁJEM O TO STÁT SE PLNOHODNOTNÝM ČLENEM CSAF, DALŠÍ INFO NALEZNETE V SEKCI PŘIHLÁŠKY DO KLANU CSAF.
 

KE KOMUNIKACI PŘI HRANÍ NABÍZÍME NÁŠ TS3 SERVER. IP ADRESA JE: ts3.csaf.eu:10132


 

HH6PQsG.gif?1


Najdete nás také na FB: Czechoslovak Armed Forces

VonDoom4

4. Operační skupina
 • Content Count

  196
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

VonDoom4 last won the day on April 10 2014

VonDoom4 had the most liked content!

Community Reputation

133 Excellent

About VonDoom4

 • Rank
  ROTNÝ

Recent Profile Visitors

1,000 profile views
 1. VonDoom4

  0, protože piju jen Coca-Colu
 2. VonDoom4

  Už se to tady psalo, ale určitě ještě jednou doporučuji trojdílný miniseriál Unsere Mütter, unsere Väter. Je to takový Band of Brothers po Německu, který bez skrupulí popisuje takovou válku, jaká doopravdy byla z německého pohledu. Originální německý dabing tomu navíc dodává unikátní atmosféru:
 3. VonDoom4

  Pokud ale přeci hraji za jeden národ, tak ostatní nejsou již tolik zábavné. Jak tak koukám, tak raději ještě počkám se vstupem do nějaké letky.
 4. VonDoom4

  Jen německá letka by byl docela extrém, ale tak spíše jsem směřoval svoje téma na letky, které se zabývají prioritně německými letadly, abych si pořádně zalétal.
 5. Zdravím, je tady nějaká čistě německá letka, nebo alespoň letka, která převážně létá jen za Němce? Za nikoho jiného osobně nelétám, protože mám německá letadýlka opravdu rád a již dávno pro mě uplynula 14 denní lhůta pro vstup do letky, tak bych se rád někam přidal :-) VonDoom4
 6. VonDoom4

  Z nejnovějších válečných her doporučuji vřele slavnou real time strategii Company of Heroes 2 od Relic Entertainment, která vyšla v červnu. Hra má naprosto skvěle propracované modely techniky, vojáčků, výbuchů a efektů, díky kterým se válka dostává do úplně nových rozměrů. V single playeru sice můžete hrát jen za bolševiky, ale i tak je kampaň celkem propracovaná a kvalitně udělaná. Prakticky projdete celou válku od napadení Ruska až po dobytí Berlína a jeho věčného symbolu Reichstagu. Bitvy jsou naprosto impozantní, většinou na mapě operujete s desítkami vojáčků a pár tanky, které posíláte v neustálých vlnách na smrt proti většinou dobře organizované německé armádě. Hra je velmi reálná a přesná ve ztvárnění toho, jak Rusové pohrdali lidským životem a poslali nesmyslnými rozkazy nerozvážně na smrt miliony lidí během války. Autoři se nebáli dotknout ani všech neduhů Rudé armády a ukazují třeba jak Rusové nakládali s polskými partyzány, nebo jak vraždili bezbranné civilisty. V mulťáku pak můžete hrát i za německou stranu a například v zimních mapách se musíte starat i o to, aby vám vojáčci neumrzli, nebo abyste se nedostali omylem na zamrzlou řeku a nepřítel zrovna nespustil palbu do ledu a vy během minuty neutopili celou armádu. Jediným negativem jsou snad trochu vyšší hardwarové nároky, pokud si hru chcete doopravdy užít.
 7. VonDoom4

  VonDoom4 Messerschmitt Bf 109 E-3, Messerschmitt Bf 109 F-4, můj hangár je plný německých letadýlek ... Německo Vždy je lepší hrát v týmu než sám Pfff těch je opravdu hodně. Od šesti let jsem se zběsile pustil do online hraní a od té doby jsem zfoukl snad všechno :-) Aktuálně mám 8 level, ale snažím se hrát pravidelně každý den po večerech, takže určitě půjdu výš 26 Zatím létám jen AB, ale určitě se chci dostat až na FRB PM // Přijat rBucinkou
×
×
 • Create New...