Jump to content

Welcome to Czechoslovak Armed Forces

Изображение для гостей

VÍTEJTE NA FÓRU CSAF

( Czechoslovak Armed Forces)

TOTO FÓRUM JE URČENO PRO VŠECHNY HRÁČE SE ZÁJMEM O MMO HRU WAR THUNDER A LETECKÉ SIMULÁTORY
DOZVÍTE SE ZDE SPOUSTU ZAJÍMAVÝCH INFORMACÍ, RAD A NÁVODŮ K HRÁM WAR THUNDER, IL-2 STURMOVIK, DCS a jiných.

POKUD MÁTE ZÁJEM O TO STÁT SE PLNOHODNOTNÝM ČLENEM CSAF, DALŠÍ INFO NALEZNETE V SEKCI PŘIHLÁŠKY DO KLANU CSAF.

KE KOMUNIKACI PŘI HRANÍ NABÍZÍME NÁŠ TS3 SERVER. IP ADRESA JE: ts3.csaf.eu:10132

HH6PQsG.gif?1

Najdete nás také na FB: Czechoslovak Armed Forces

Sign in to follow this  
Olde

Flight joystick

Recommended Posts

Nedávno jsem taky kupoval joystick a Saitek a Logitech byli mí favoriti než: jsem se dočetl, že u některých kusů Saitek Cyborg F.L.Y.5 odpadávají tlačítka a když jsem se v na reklamačkách ptal na Logitech Extreme 3D Pro, tak mi frajer řekl, že je má jeden doma a je výbornej, ale že se jim tam často objevuje s vadnou osou..

Tak jsem se rozhodl pro tento http://www.thrustmas...tflight-hotas-x a jsem s ním opravdu velmi spokojen (páka se dá odpojit, takže není problém si to dát dál od sebe třeba na šírku ramen). Ikdyž je rozdělený základny jsou dost těžký takže se nepřevrací. :)

Cenově je srovnatelný se Logitechem. Já ho kupoval zde: http://www.alfacomp....4007M0C60001B36

tak ten mám kluci už nějákou dobu taky a lítal jsem s ním sturma 2 ale tady bych potřeboval taky helpa s nastavením, protože to zkrátka není hratelný :( Hlavně nevím jak nastavit na směrovku na tu kolíbku na plynové páce) :(

Nějaký stručný rady k nastavení joye by se určitě hodily. Jinak v tý historický bitvě, když bude např souboj 1v1 a jeden bude mít joy a druhej myš, tak ten s tou myší má stejně obrovskou výhodu, jednoduše proto, že letadlo/kanóny míří tak, kam ukazuje myš. S joyem mířím trochu vedle, tak pohnu co nejmíň na druhou stranu a přejedu, takhle pořád dokola a ve výsledku nic netrefim. Takže imho má myš obrovskou výhodu nejenom v arkádě, ale vždy.

Jinak, pokud jste někdo z Plzně, tak v M+H vyprodávají hotas x za 333Kč(v pátek večer měli ještě jeden kus) a stick x za 200Kč(těch měli asi ještě 10ks).

Joy nastavíte: Control - Control Setup Wizard - Full aicraft controls - Select - Bozh control device and Viev controller. Osy mapujete přitánutím páky na tu kterou stranu je třeba do krajní polohy a počkáte až jezdec na obrazovce zezelená. Menu Vás vede samo po uložení nastavení dané funkce. Zpracuji podrobnější návod a dám ho sem, tak vydržte.

S joyem mířím trochu vedle, tak pohnu co nejmíň na druhou stranu a přejedu, takhle pořád dokola a ve výsledku nic netrefim.

Tak si seřiď citilivost podle své potřeby.

já mam Logitech extreme 3D pro a nestežuji si :D mam ho asik 5 let :D no dotedka osm lita vše na joysticku i arkaádu ano vim je to blbost ale mne to bavilo :D a občaš to i šlo :D :D ale tedka v historických sa to nedalooooo :( vubec, mam ho blbe nastaven, pořad do spinu som chodil :( ikdyž som jen lehce manevroval, tak mi nezbylo než nastavit krysu :(

Guest skip

Ja mám Black Widow, neviem moc sa nevyznám ale zatiaľ sa mi zdá dobrý, no aj tak idem kupovať nový a tento posuniem bratovi. Takže hoši len pridávajte svoje skúsenosti aby som vedel čo mám kúpiť :P

Safra Leone, když nenajdeš odpověď na SVK, tak tady těžko. Není tady mnoho těch, kteří by s tímto herním zařízením měli zkušenosti. Zatím :Smile_smile:

Na SVK chodí lidi flejmovat, ale kloudné informace se tam člověk těžko dozví, protože skutečně aktivně létajících lidí je tam podle mě menšina. Tady alespoň létají prakticky všichni, co tu jsou :-D

Pro ten Tvůj Tome hovoří plynovka, namísto kolečka u Leonova. Ovšem rozmístění knoflíků na páce se mi moc nezdá ani u jednoho. Ale je to spíše o zvyku. Což ovšem vidím dost negativně je absence ovládacích tlačítek na základovce.

Na SVK chodí lidi flejmovat, ale kloudné informace se tam člověk těžko dozví, protože skutečně aktivně létajících lidí je tam podle mě menšina. Tady alespoň létají prakticky všichni, co tu jsou :-D

No jo, ale asi 95% s myší. U letadel je z nich většina poprvé.

u toho s plynovou pákou máš ty tlačítka na tý páce.....takže kdyby byly i na základně joye tak by jsi asi musel mít 3 ruce :Smile_amazed: :Smile_amazed: :Smile_amazed:

u toho s plynovou pákou máš ty tlačítka na tý páce.....takže kdyby byly i na základně joye tak by jsi asi musel mít 3 ruce :Smile_amazed: :Smile_amazed: :Smile_amazed:

JJ. Máš recht. Už jsem si všimnul. Stejně budeš ještě potřebovat klávesnici, páč těch tlačítek je na Real opravdu, ale opravdu velice málo :Smile_playing: :Smile_sad: :Smile_smile:

tak no joy a na páce bude to nejdůležitější a to co potřebuješ 1 za bitvu (třeba podvozek) bude na klávesnici...Každopádně po neděli Tě Olde budu potřebovat na TS.....hádej kvůli čemu :Smile_hiding:

No jo, ale asi 95% s myší. U letadel je z nich většina poprvé.

Každej musel jednou začít, i když ne všichni si na to už pamatujem :-D Díky za odkaz, všechna vlákna na SVK mám už ale prošmejděná a i toto mám v merku ;-)

Ta tlačítka nejsou vůbec žádný problém, já jsem si položil hned vedle joysticku toto a mám jich 44 a to už z nouze postačuje :-D

thermaltake-a2418.jpg

http://shop.tntrade.cz/thermaltake-a2418-flareboard-keypad-_d46478.html

Každej musel jednou začít, i když ne všichni si na to už pamatujem :-D Díky za odkaz, všechna vlákna na SVK mám už ale prošmejděná a i toto mám v merku ;-)

Ta tlačítka nejsou vůbec žádný problém, já jsem si položil hned vedle joysticku toto a mám jich 44 a to už z nouze postačuje :-D

thermaltake-a2418.jpg

http://shop.tntrade....ad-_d46478.html

hm zajimave :Smile_teethhappy:

tak no joy a na páce bude to nejdůležitější a to co potřebuješ 1 za bitvu (třeba podvozek) bude na klávesnici...Každopádně po neděli Tě Olde budu potřebovat na TS.....hádej kvůli čemu :Smile_hiding:

Jasná věc. S jednomotorovou stíhačkou určitě. S dvoumotorovou a nebo čtyřmotorovým bombrem to je složitější. Ono to není jen o podvozku, klapkách tpd. A víš, že ani netuším? :Smile_smile:

thermaltake-a2418.jpg

http://shop.tntrade....ad-_d46478.html

ta podložka vypadá zájímavě, uvidíme jestli bude stačit klávesnice nebo bude lepší tohle

Každej musel jednou začít, i když ne všichni si na to už pamatujem.

To je jasný, ale Ty jsi se ptal na něco jiného :Smile_smile: