Jump to content

Welcome to Czechoslovak Armed Forces

Изображение для гостей

VÍTEJTE NA FÓRU CSAF

( Czechoslovak Armed Forces)

TOTO FÓRUM JE URČENO PRO VŠECHNY HRÁČE SE ZÁJMEM O MMO HRU WAR THUNDER A LETECKÉ SIMULÁTORY
DOZVÍTE SE ZDE SPOUSTU ZAJÍMAVÝCH INFORMACÍ, RAD A NÁVODŮ K HRÁM WAR THUNDER, IL-2 STURMOVIK, DCS a jiných.

POKUD MÁTE ZÁJEM O TO STÁT SE PLNOHODNOTNÝM ČLENEM CSAF, DALŠÍ INFO NALEZNETE V SEKCI PŘIHLÁŠKY DO KLANU CSAF.

KE KOMUNIKACI PŘI HRANÍ NABÍZÍME NÁŠ TS3 SERVER. IP ADRESA JE: ts3.csaf.eu:10132

HH6PQsG.gif?1

Najdete nás také na FB: Czechoslovak Armed Forces

paulie_10/J

Red Orchestra 2 Zadarmo

Recommended Posts

je to dobrá hra ?

jedna z nejlepsich realistickych FPS z WWII co jsem hral

už to jede. Jenom ta velikost (přes 30GB) mě trošku dostala. Musel jsem něco málo z disku umáznout, aby se to vešlo :D

Těch 30 GB se neděste. Stahuje se totiž i Rising Storm, který se odehrává v Pacifiku. Budete ho moci hrát, ale když ho nemáte koupený, tak jen s opakovačkou a bez záložní zbraně (kterou, na rozdíl od ruských odvedenců v plné verzi máte).

No stiahnute. Presiel som trening to ej uplne nvoa dimenzia hry. Take cosi som este nehral. Trosku mi to pripomina Mount and blade :D. Ten multak je len pacifik ci aj stalingrad ? lebo mi to nainstalovalo singleplayer a multieplayer pri com single je stalingrad a multi pacifik tak neviem ci ten multak sa nejako prehadzuje lebo mi ukazalo nainstalovane cez lomitko 9gb/9gb (znie to divne taka sprava ale cez steam mam len par hier a velmi sa v tom nevyznam)

Jen chci upozornit ze na steamu je rozsireni red orchestry 2 Rising storm za 3,5 ecka.. taky neni spatne

To co si chcete stáhnout je právě Rising Storm/Red Orchestra 2 Multiplayer. Jak říkám, je to datadisk, zakomponovaný přímo do hry a mapy jsou dostupné i pokud ho nemáte koupený. Ale nebudete mít jiné zbraně.