Přejít na obsah

Vítejte na Czechoslovak Armed Forces

Guest Image

VÍTEJTE NA FÓRU CSAF

( Czechoslovak Armed Forces)

TOTO FÓRUM JE URČENO PRO VŠECHNY HRÁČE SE ZÁJMEM O MMO HRU WAR THUNDER A LETECKÉ SIMULÁTORY
DOZVÍTE SE ZDE SPOUSTU ZAJÍMAVÝCH INFORMACÍ, RAD A NÁVODŮ K HRÁM WAR THUNDER, IL-2 STURMOVIK, DCS a jiných.

POKUD MÁTE ZÁJEM O TO STÁT SE PLNOHODNOTNÝM ČLENEM CSAF, DALŠÍ INFO NALEZNETE V SEKCI PŘIHLÁŠKY DO KLANU CSAF.

KE KOMUNIKACI PŘI HRANÍ NABÍZÍME NÁŠ TS3 SERVER. IP ADRESA JE: ts3.csaf.eu:10132

HH6PQsG.gif?1

Najdete nás také na FB: Czechoslovak Armed Forces

Recommended Posts

Zatím v plánu není ale možná že Halajda a další budou vědět více.

Mě právě mrzí že jsem si nevylítal aspon toho Po-2, i kdyz to neni nic moc letadlo, rad si obcas zahraju s low tiery co meli byli v nasi CSR armade, nebo jsme na ne meli alespon prodanou licenci

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pochybuju, že se tohoto letadla dočkáme od Gaijinu... Thulle kdysi žádal komunitu, aby udělala model pro WT, ale nějak to nedopadlo

http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/185969-avia-b-534/

Pokud se chceš proletět v československém stroji, doporučuji vzít SBčko se skinem československé B-71.

Ale!!! http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/210458-vip-avia-b-35/

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mno, česká komunita se ho snaží prosadit, myslím, že někde psali, že o tom budou uvažovat, ale možnost přidání bude spíš v horizontu let :)

co jsem cetl, tak bylo to, ze chteli po komkoliv aby ho vymodeloval, ale nikdo do toho asi nesel zatim

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No info by částečné bylo. Snažila se ji prosadit ACS aliance "včele" s Hemanem aniž by měli nějaký plan jak to provézt. I když jsem k tomu byl značně skeptický vzhledem k nicotnému využití tohoto letounu ve hře, hodil sem řeč s Oldem, který měl kontakt na člověka jenž pracoval na jejím 3D modelu ( o stavu informace nemám). Když sem to zmínil na další poradě ( konala se za několik týdnů) , nikdo o ničem nevěděl a nikdo nehnul ani prstem....takže asi tak. Dál jsem se v tomto "projektu" neangažoval.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se