Jump to content

Welcome to Czechoslovak Armed Forces

Изображение для гостей

VÍTEJTE NA FÓRU CSAF

( Czechoslovak Armed Forces)

TOTO FÓRUM JE URČENO PRO VŠECHNY HRÁČE SE ZÁJMEM O MMO HRU WAR THUNDER A LETECKÉ SIMULÁTORY
DOZVÍTE SE ZDE SPOUSTU ZAJÍMAVÝCH INFORMACÍ, RAD A NÁVODŮ K HRÁM WAR THUNDER, IL-2 STURMOVIK, DCS a jiných.

POKUD MÁTE ZÁJEM O TO STÁT SE PLNOHODNOTNÝM ČLENEM CSAF, DALŠÍ INFO NALEZNETE V SEKCI PŘIHLÁŠKY DO KLANU CSAF.

KE KOMUNIKACI PŘI HRANÍ NABÍZÍME NÁŠ TS3 SERVER. IP ADRESA JE: ts3.csaf.eu:10132

HH6PQsG.gif?1

Najdete nás také na FB: Czechoslovak Armed Forces

Sign in to follow this  
Fixer

Průjez techniky USA Českem

Recommended Posts

Ahoj chtěl bych se tak informativně zeptat jaký je Váš názor na průjezd kolony NATO přes naše území. Nevím jak na to reagovat, a tak zákládám tento topic. Já vím, že přes naše území jezdí spojenecké vozidla furt( protože jsme součástí NATO), ale toto je úplně jiné, než ostatní transfery. Popřípadě půjdete se kouknout na kolonu s vajíčky,kameny, molotovy či s fotoaparátem? BTW: Útok na Americkou armádu se bere jako výtržnictví a hrozí až 2 roky nepodmíněně, v případě opakování až 3 roky či poškozování cizí věci (trest v rozmezí 6 měsíců až 3 roky)

1736381.jpg

Zde je mapa trasy

čo z toho robíte takú paniku??? ste v NATO a USA je tiež člen NATO, je to váš spojenec, požiadali či môžu prejsť s kolónou cez vaše územie, pričom všetky náklady budú platiť oni, váš parlament to schválil... a útok na americkú armádu??? akože vážne? to tam máte samých vypatlancov?

• Upvote 2

Já nerobím paniku, ale chci znát jen názor ostatních :) A pár lidí by toho bylo schopné, aspoň ty vajíčka :)

Tak jestli chce jít někdo házet vejce na americkou armádu, tak hurá, večer budete ve zprávách a to je asi tak všechno pozitivní, co to přinese (pokud o to stojí).

Jinak je mi to celkem ***, když můžou nad našima hlavama létat spojenecká letadla, když spojeneckými moři můou plout spojenecké lodě, nevím proč by mě mělo vzrušovat, že po našich silnicích pojede spojenecká technika.

• Upvote 3

Tak jestli chce jít někdo házet vejce na americkou armádu, tak hurá, večer budete ve zprávách a to je asi tak všechno pozitivní, co to přinese (pokud o to stojí).

Jinak je mi to celkem ***, když můžou nad našima hlavama létat spojenecká letadla, když spojeneckými moři můou plout spojenecké lodě, nevím proč by mě mělo vzrušovat, že po našich silnicích pojede spojenecká technika.

možno sa v tých táboroch bude dať liezť po strikeroch  :Smile_trollface:

zdarc když nám ty silnice patřičnš neroz...aj tak je mi to vážně asi u pr..le nic proti ale není to událost že bych měl stát někde u cesty a bud na ně házet vajíčka nebo jím klečet u pásu jak trotl jako je to můj názor ale jak je vidět média z toho čiší jak kdyby jim to mělo něco přinást jako sorry ale pro mě je důležitější to že se mi ráno postaví ane to jestli tu někdo zastaví . P.S : mocnostáři všech zemí polibte si zadnici :-D 

• Upvote 2

Hlavne takéto politické bullshity sa tu nemajú vobec preberať... Platí to isté čo platilo pred voľbami...

• Upvote 1

Evidentně jsme si to včera v chatu vyříkali málo :D

Já bych to též moc nehrotil. Je to v prvé řadě demonstrace síly a podpory, což při současné situaci na východě není vůbec nic výjimečného - podobné akce se už pár měsíců dějí v celém Pobaltí a na Černém moři. Já teda vajíčka házet nebudu, s proamerickým transparentem taky nikde nebudu trotlit, ale rád bych se na ně aspoň podíval - kolonu Strykerů člověk na ulici nepotká každý den.

• Upvote 1

Škoda, čekal jsem tu úplně jiný typ shitstormu. No je jasné, že to je i propagační akce (proto to taky nevezou vlakem, jako obvykle). Strykeři silnice nezabijou, to spíš ony zabijou je, mají přeci jen pneumatiky. Osobně bych se jich, kdybych byl blízko trasy, zaběhl zeptat, jak hodnotí Multicamy oproti UCP a jaký je Stryker jako vozidlo. A vzhledem k tomu, že si to budou platit sami a naženou komentátorům z novinek nějaký ten CO a CO2 do plic.  :Smile_trollface:

• Upvote 2

Můžu se ti klidně zeptat, přenocujou kousek od nás tak tipuji, že půjdou „rabovat“ město :)

Asi se s nimi půjdu na úrovni pobavit, vážně, když už mají stavět u silnic a bavit se s místními. Průjezd je v souladu se smlouvami, o tom žádná. Ovšem byl nutný?! Majdan a prachobyčejný puč podpořili a financovali, Rusko reaguje, v pořádku. Do Černého moře najeli loděmi už v době olympiády. Cvičí, kde nemají. Rozesírají svět bez mandátu OSN a mají ústa plné demokracie, lidských práv a mezinárodního práva (to mě obzvlášť baví). Není třeba vajíček, kamení. To je pro blbé. Stačí sem tam nějaký transparent a lidi, kteří si s nimi vážně pohovoří a utlučou je argumenty. ;)

• Upvote 3

Asi se s nimi půjdu na úrovni pobavit, vážně, když už mají stavět u silnic a bavit se s místními. Průjezd je v souladu se smlouvami, o tom žádná. Ovšem byl nutný?! Majdan a prachobyčejný puč podpořili a financovali, Rusko reaguje, v pořádku. Do Černého moře najeli loděmi už v době olympiády. Cvičí, kde nemají. Rozesírají svět bez mandátu OSN a mají ústa plné demokracie, lidských práv a mezinárodního práva (to mě obzvlášť baví). Není třeba vajíček, kamení. To je pro blbé. Stačí sem tam nějaký transparent a lidi, kteří si s nimi vážně pohovoří a utlučou je argumenty. ;)

No jít se s nimi bavit o zahraniční politice je jako by ses šel na stavbu bavit s dělníkem v monterkách SKANSKA o té korupci, o které jsem dnes celý den poslouchal v rádiu.

• Upvote 1

No jít se s nimi bavit o zahraniční politice je jako by ses šel na stavbu bavit s dělníkem v monterkách SKANSKA o té korupci, o které jsem dnes celý den poslouchal v rádiu.

Někdo tomu asi velí a doufám, že nemá v hlavě *** :D "Lidový názor" vojáka USA nemá váhu i když ho chci slyšet.

Achjo proč se to vůbec pitvá? Když byly obě války v Iráku se kterýma málokdo souhlasil, tak tady přistávaly americká vojenská letadla jak transportní, tak stíhačky naprosto běžně...a nikdo to tolik neřešil.

Proč myslíš? Já doufám, že i v armádě USA se najdou lidi, kteří dokáží obhajovat svůj názor. :yes_yes:

to si fakt myslíš že keď dojdeš za americkým vojakom tak sa z teba po... a budú volať svojmu nadriadenému, ten bude volať svojmu, až po 4 hviezdičkového generála, ten ťa pozve na kávu, pokecáte si, potom ti dajú letenku do washingtonu a budeš čestný hosť toho smradlavého fašistického komunistu ktorý si s tebou o tom pokecá? :D

Proč myslíš? Já doufám, že i v armádě USA se najdou lidi, kteří dokáží obhajovat svůj názor. :yes_yes:

To určitě, ale asi se nedozvíš příliš přeinformovaný názor od chlapíka, co poslední půlrok spal na posteli s bílou dekou někde v Estonsku a den trávil vybíháním z transportéru. Ten ti tak řekne, jaký obrázek mu dcerka ukázala minulý týden přes Skype.

• Upvote 1

Achjo proč se to vůbec pitvá? Když byly obě války v Iráku se kterýma málokdo souhlasil, tak tady přistávaly americká vojenská letadla jak transportní, tak stíhačky naprosto běžně...

Vím, že je mrzuté to řešit, taky mě to stále nebaví. Ale pokud USA někdo konečně neukáže zač je toho loket, tak se budou o NATO(nás) opírat, projíždět, vysílat nás kam je potřeba. Prostě sluhové četníka za oceánem, který svými válečnými dobrodružstvími destabilizuje státy, společnost a prostě vše jde ruku v ruce. :salute:   :(

• Upvote 2

Achjo proč se to vůbec pitvá? Když byly obě války v Iráku se kterýma málokdo souhlasil, tak tady přistávaly americká vojenská letadla jak transportní, tak stíhačky naprosto běžně...a nikdo to tolik neřešil.

mám stejný názor stačí že to řeší média 

to si fakt myslíš že keď dojdeš za americkým vojakom tak sa z teba po... a budú volať svojmu nadriadenému, ten bude volať svojmu, až po 4 hviezdičkového generála, ten ťa pozve na kávu, pokecáte si, potom ti dajú letenku do washingtonu a budeš čestný hosť toho smradlavého fašistického komunistu ktorý si s tebou o tom pokecá? :D

Čekal jsem, že něco takového si měl na mysli. :D Sakra mají přeci bavit nadšené obyvatelstvo ne? Velitel konvoje tam snad bude tak hurá si pokecat. :yes_yes:

Vím, že je mrzuté to řešit, taky mě to stále nebaví. Ale pokud USA někdo konečně neukáže zač je toho loket, tak se budou o NATO(nás) opírat, projíždět, vysílat nás kam je potřeba. Prostě sluhové četníka za oceánem, který svými válečnými dobrodružstvími destabilizuje státy, společnost a prostě vše jde ruku v ruce.

souhlasím USA most sil na to udělat vše pro to aby mohla svoje vojáky nasadit do jakéhokoliv konfliktu a NATO je pro mě jen obětní beránek a my maso do mlejnku 

• Upvote 1

Čekal jsem, že něco takového si měl na mysli. :D Sakra mají přeci bavit nadšené obyvatelstvo ne? Velitel konvoje tam snad bude tak hurá si pokecat. :yes_yes:

nebo i tak že jejd a český občan ukážu mu svoji zbran svoji techniku a ještě dostane vojenskou výstroj na doma :-D 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...