Přejít na obsah

Vítejte na Czechoslovak Armed Forces

Guest Image

VÍTEJTE NA FÓRU CSAF

( Czechoslovak Armed Forces)

TOTO FÓRUM JE URČENO PRO VŠECHNY HRÁČE SE ZÁJMEM O MMO HRU WAR THUNDER A LETECKÉ SIMULÁTORY
DOZVÍTE SE ZDE SPOUSTU ZAJÍMAVÝCH INFORMACÍ, RAD A NÁVODŮ K HRÁM WAR THUNDER, IL-2 STURMOVIK, DCS a jiných.

POKUD MÁTE ZÁJEM O TO STÁT SE PLNOHODNOTNÝM ČLENEM CSAF, DALŠÍ INFO NALEZNETE V SEKCI PŘIHLÁŠKY DO KLANU CSAF.

KE KOMUNIKACI PŘI HRANÍ NABÍZÍME NÁŠ TS3 SERVER. IP ADRESA JE: ts3.csaf.eu:10132

HH6PQsG.gif?1

Najdete nás také na FB: Czechoslovak Armed Forces

Fixer

Průjez techniky USA Českem

Recommended Posts

Vím, že je mrzuté to řešit, taky mě to stále nebaví. Ale pokud USA někdo konečně neukáže zač je toho loket, tak se budou o NATO(nás) opírat, projíždět, vysílat nás kam je potřeba. Prostě sluhové četníka za oceánem, který svými válečnými dobrodružstvími destabilizuje státy, společnost a prostě vše jde ruku v ruce. :salute:   :(

Oski, tady jde zatím jen o demonstraci síly. Amíci se chtějí ukázat jako dominantní vojenská síla v NATO, která je schopna okamžitě reagovat na podněty vývoje událostí na Ukrajině. Rusové naopak instalují rakety na Krymu...nastává rynčení zbraní a není to poprvé kdy se něco takového děje.

Jenom tak bokem, jestli mi tady nějaké jelito napíše, že nám budou Strykery ničit ty naše už tak dost rozjebané cesty, tak mně vážně namíchne. Ať se nejprve podívá kolik váží naložený kamion a potom ať si to srovná se Strykerem. Zmiňuji to proto, že se opět jedná o takovou "odbornou" novinářskou analýzu...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Oski, tady jde zatím jen o demonstraci síly. Amíci se chtějí ukázat jako dominantní vojenská síla v NATO, která je schopna okamžitě reagovat na podněty vývoje událostí na Ukrajině. Rusové naopak pro změnu instalují rakety na Krymu...nastává rynčení zbraní a není to poprvé kdy se něco takového děje.

Jenom tak bokem, jestli mi tady nějaké jelito napíše, že nám budou Strykery ničit ty naše už tak dost rozjebané cesty, tak mně vážně namíchne. Ať se nejprve podívá kolik váží naložený kamion a srovná to se Strykerem. Zmiňuji to proto, že se opět jedná o takovou "odbornou" novinářskou analýzu...

Právě, nebylo to třeba. Strýc Sam znovu ukazuje své svaly :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jelikož tato debata míří jasným směrem, tak jen napíšu, že budu radši, když mi před barákem pojedou svaly strýčka Sama, než aby přišel strejda Vladimir a chtěl si vzít zpět to, co jim před 25ti lety patřilo a tím to z mé strany ukončím.

• Upvote 4

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jelikož tato debata míří jasným směrem, tak jen napíšu, že budu radši, když mi před barákem pojedou svaly strýčka Sama, než aby přišel strejda Vladimir a chtěl si vzít zpět to, co jim před 25ti lety patřilo a tím to z mé strany ukončím.

:facepalm:  :D  :good:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

uzavírám toto téma s rozhodnutím že jsme se zase nikam nedostali o co víc se tak maximálně nasereme navzájem a to by byl jen přínos pro soudruha Voloďu 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jenom tak bokem, jestli mi tady nějaké jelito napíše, že nám budou Strykery ničit ty naše už tak dost rozjebané cesty, tak mně vážně namíchne. Ať se nejprve podívá kolik váží naložený kamion a potom ať si to srovná se Strykerem. Zmiňuji to proto, že se opět jedná o takovou "odbornou" novinářskou analýzu...

Ne. To naše silnice zdemolují ty Strykery.

• Upvote 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

naše silnice neunesou ani jejich hummve natož Strykery :-D 

Naopak. Průměrná česká AT silnice dokáže vyřadit IAV NATO po méně než padesáti kilometrech jízdy. To znamená, že při jízdě od hranice do Ostravy musí takový řidič Strykeru dvakrát měnit celý podvozek. V zemích jihovýchodní Evropy údajně pokročili v této technologii tak daleko, že stačí jen asi 15 km!!!

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Naopak. Průměrná česká AT silnice dokáže vyřadit IAV NATO po méně než padesáti kilometrech jízdy. To znamená, že při jízdě od hranice do Ostravy musí takový řidič Strykeru dvakrát měnit celý podvozek. V zemích jihovýchodní Evropy údajně pokročili v této technologii tak daleko, že stačí jen asi 15 km!!!

26728d1336525669-fun_with_obama_12.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

jo ale to bylo spíše myšleno tak že řidič Strykeru sice bude měnit celý podvozek nýbrž po nem už to nebude silnive nýbrž pole :-D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.