Přejít na obsah

Vítejte na Czechoslovak Armed Forces

Guest Image

VÍTEJTE NA FÓRU CSAF

( Czechoslovak Armed Forces)

TOTO FÓRUM JE URČENO PRO VŠECHNY HRÁČE SE ZÁJMEM O MMO HRU WAR THUNDER A LETECKÉ SIMULÁTORY
DOZVÍTE SE ZDE SPOUSTU ZAJÍMAVÝCH INFORMACÍ, RAD A NÁVODŮ K HRÁM WAR THUNDER, IL-2 STURMOVIK, DCS a jiných.

POKUD MÁTE ZÁJEM O TO STÁT SE PLNOHODNOTNÝM ČLENEM CSAF, DALŠÍ INFO NALEZNETE V SEKCI PŘIHLÁŠKY DO KLANU CSAF.

KE KOMUNIKACI PŘI HRANÍ NABÍZÍME NÁŠ TS3 SERVER. IP ADRESA JE: ts3.csaf.eu:10132

HH6PQsG.gif?1

Najdete nás také na FB: Czechoslovak Armed Forces

Jazzman_CZ

Nehody

Recommended Posts

Nevím jestli je toto ideální topic pro veřejnou část tohoto ( našeho) fóra. Letecké nehody s nějakými informacemi, dejme tomu. Bylo by to svým způsobem aspoň informativní, ale toto téma mi příjde bezpředmětné. Spíš naopak dehonestující vůči obětem autonehod když neznáme její příčinu a nevíme jak dopadli ti, co v tom autě seděli.

• Upvote 6

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Tak ak to maju byt nase nehody tiez sa pridam. Tak to som sa vracal domou zo servisu de sa menil termostat a na krizovatke pred dedinou de byvame sa mi pocas nadchadzania si lebo tam stal autobus vypla smerovka a takto to dopadlo http://rostdor.rajce.idnes.cz/Fiat_Bravo_TD_100/#20141009_155816.jpg

Podla policie to bola moja chyba ale nemozem sa zbavit pocitu ze predbiehat auto na plnej ciare na krizovatke z lava moze iba debil. takto dopadol on http://rostdor.rajce.idnes.cz/Fiat_Bravo_TD_100/#20141009_155841.jpg

mimochodom bol z Kuvajtu....

Nikomu sa nic nestalo ja som si odniesol pokutovy blocek na 50e. Na aute mi zohlo tlmic, takze sa musel vymenit, musel sa vymenit naraznik, blatnik , svetlo, obal na vzduchovi filter, cela ta sranda ma stala cca 250e a to nemam este lakovane nove dieli a rozmyslam ze ich ani nedam kaslem nato sice su strieborne ale co uz to by bolo zase dalsich aspon 150e a aj tak niesu ktovieake kvalitne...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

tak ten šrot na první fotce není ani tak následek dopravní nehody jako spíš použití hydraulického vyprošťovacího zařízení. Vytržený dveře ven přes panty, odtaženej volant nahoru, ustřihaný pedály... klasika. To auto po nehodě nemuselo vypadat nijak zle, stačilo aby se hnul motor a zatlačil zevnitř na palubní desku a pak se z toho musí udělat tohle.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ako sorry ale takýto topic mi nepríde prijateľný... nikdy som nemal rád videá a obrázky na štýl navratdoreality.cz "Aha, pozrite sa ako vyzerá poprava podrezaním v kolumbii".

Pozerať sa na havarované auto, v ktorom je vidno krvavé topánky toho, ktorý ho šoféroval, a zdieľať to tu ako zaujímavosť FAKT nie je OK.

• Upvote 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.