Přejít na obsah

Vítejte na Czechoslovak Armed Forces

Guest Image

VÍTEJTE NA FÓRU CSAF

( Czechoslovak Armed Forces)

TOTO FÓRUM JE URČENO PRO VŠECHNY HRÁČE SE ZÁJMEM O MMO HRU WAR THUNDER A LETECKÉ SIMULÁTORY
DOZVÍTE SE ZDE SPOUSTU ZAJÍMAVÝCH INFORMACÍ, RAD A NÁVODŮ K HRÁM WAR THUNDER, IL-2 STURMOVIK, DCS a jiných.

POKUD MÁTE ZÁJEM O TO STÁT SE PLNOHODNOTNÝM ČLENEM CSAF, DALŠÍ INFO NALEZNETE V SEKCI PŘIHLÁŠKY DO KLANU CSAF.

KE KOMUNIKACI PŘI HRANÍ NABÍZÍME NÁŠ TS3 SERVER. IP ADRESA JE: ts3.csaf.eu:10132

HH6PQsG.gif?1

Najdete nás také na FB: Czechoslovak Armed Forces

Halajda

PC poradna všeho druhu

Recommended Posts

Myslím, že obecné vlákno v tomto směřování tu není, a nemám moc rád, když si každý založí nové téma "pls pomozte" a pak je na fóru milion zapomenutých vláken. Proto zakládám tuto diskuzi v naději, že veškeré budoucí dotazy, problémy a rady ohledně hardware, software apod se budou soustředit zde. Ohledně specializovaných leteckých HW a SW (joye, trackery, pedály) však nechť se nadále debata soustředí v příslušných, již existujících místech.

Dobrá tedy, vykopnu první balón. Chtěl bych si pořídit bezdrátová herní sluchátka s mikrákem, protože z těch káblů už šílím. Něco kvalitního, co nebude šumět, nezlomí se to při prvním pádu na zem, budu moct zároveň mluvit a poslouchat, aby mikrák nechytal echo z repra, etc. Řekněme do dvou tácků max.

Raďte!!!

• Upvote 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud netrváš na tom bezdrátu, tak za sebe doporučuji todlencto. Jsou lehká a nejsou to potítka, tudíž tě z nich nebudou bolet uši. Vypadají sice křehce, ale mám je cca 5 měsíců, pravidelně mi padají na zem (dřevěná plovoučka) a zatím stále drží.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Bohužel na bezdrátu trvám, jinak bych s tím vůbec nepřišel. Kábly od sluchátek a od myši se mi s železnou pravidelností spolu páří, proto chci bezdrát, jinak jsem se svými současnými sluchátky s ohledem na cena/výkon maximálně spokojen.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mám problém není to s PC ale s mobilem když chci dát obrázek na facebook nebo kamkoliv tak mi to napíše : předchozí operaci nelze dokončit z důvodu nedostatku paměti. dříve jsem to vyřešil přeinstalováním chromu ale ted to už dělat nebudu protože bych se zase vsude musel prihlašovat a nastavovat chrome podle mých predstav tak chtel bych vědět jak to vyřešit bez reinstalu  :dntknw:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jeden problém, který se už řešil na různých fórech (Steam i různá jiná komunitní), ale v mém případě bohužel nepřinesla žádná řešení kýžený efekt:

Mám na Steamu Skyrim, který jsem po dloooouhé době začal hrát. Na kolejích mám k noťasu připojený monitor, čili zde pracuji/hraji tak, že displej NTB nezobrazuje, monitor ano. Když zapnu Skyrim (fullscreen nebo windowed, výsledek je stejný), ještě během loadingu do menu se na monitoru objeví vedle herního kurzoru i kurzor systémový. Oba navíc nejsou spolu příliš synchronizované, takže to působí docela otravně. Zkoušel jsem různou alt+tab magii, fixující mod i jiné kejkle, bez výsledku. Poradí někdo?

Eventuálně mě napadlo zkusit nastavit monitor jako primární obrazovku, což mi však nastavení windows nechce dovolit (možnost je zašedlá a nejde zakliknout). Ví někdo, jak toto obejít? Jedu na Win10.

Předem díky za jakékoli nápady :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jeden problém, který se už řešil na různých fórech (Steam i různá jiná komunitní), ale v mém případě bohužel nepřinesla žádná řešení kýžený efekt:

Mám na Steamu Skyrim, který jsem po dloooouhé době začal hrát. Na kolejích mám k noťasu připojený monitor, čili zde pracuji/hraji tak, že displej NTB nezobrazuje, monitor ano. Když zapnu Skyrim (fullscreen nebo windowed, výsledek je stejný), ještě během loadingu do menu se na monitoru objeví vedle herního kurzoru i kurzor systémový. Oba navíc nejsou spolu příliš synchronizované, takže to působí docela otravně. Zkoušel jsem různou alt+tab magii, fixující mod i jiné kejkle, bez výsledku. Poradí někdo?

Eventuálně mě napadlo zkusit nastavit monitor jako primární obrazovku, což mi však nastavení windows nechce dovolit (možnost je zašedlá a nejde zakliknout). Ví někdo, jak toto obejít? Jedu na Win10.

Klasický problém nepoužitelných driverů, jakmile jde o nějaké připojování monitorů k notebookum tak to vždycky stojí za hovno aspoň dle mých zkušeností.

Doporučuji zkusit různé verze ovladačů ke grafické kartě:

1) Od výrobce notebooku

2) Od výrobce grafiky

3) Od výrobce čipu grafiky(nvidia/ati/intel...)

Bohužel nic z toho ti nezaručuje, že to pojede.... :dirty:

• Upvote 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No a ona optimalizace Skyrimu pro 10Widle taky není nic extra, mě to taky zlobilo, vyřešil jsem to grandiozně, nainstaloval jsem zpět 7 :-) ale poslední dobou mi skyrim taky jede tak jako podivně, občasné freezy grafiky, problikávání pozadí plochy do hry...  jelikož se blíží zkouškové období tak to budu řešit až potom

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No a ona optimalizace Skyrimu pro 10Widle taky není nic extra, mě to taky zlobilo, vyřešil jsem to grandiozně, nainstaloval jsem zpět 7 :-) ale poslední dobou mi skyrim taky jede tak jako podivně, občasné freezy grafiky, problikávání pozadí plochy do hry...  jelikož se blíží zkouškové období tak to budu řešit až potom

Já to právě kvůli zkouškovému nainstaloval :D nicméně včera to dělalo jen při každém druhém alt+tabnutí, takže s trochou klikací námahy jsem u toho strávil příjemný večer po učení :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mám problém s mikrofonem. Včera normálně jsem se bavil a dnes mi mikrofon jen šumí a nikdo mě neslyší, zkoušel jsem si mikrofon poslechnout v systému a žádný známky mluvení jen šum. Nemá někdo nějaký rady? //Vyřešeno

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdar chlapi, viem že medzi vami sú ludia ktorý sa vyžívajú v hladaní novej elktroniyk tak na vás mám prosbu :D

potrebujem nový notebook, cena do 800-850eur, mal by v pohode rozbehnúť AutoCAD, Catiu, MatLab, renderovanie pokročilých objektov v Blenderi by malo fungovať relatívne rýchlo a tak, čo sa týka hier tak mi stačí nech rozbehám armu 3 a BoS

má niekto nejaké nápady? :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se