Přejít na obsah

Vítejte na Czechoslovak Armed Forces

Guest Image

VÍTEJTE NA FÓRU CSAF

( Czechoslovak Armed Forces)

TOTO FÓRUM JE URČENO PRO VŠECHNY HRÁČE SE ZÁJMEM O MMO HRU WAR THUNDER A LETECKÉ SIMULÁTORY
DOZVÍTE SE ZDE SPOUSTU ZAJÍMAVÝCH INFORMACÍ, RAD A NÁVODŮ K HRÁM WAR THUNDER, IL-2 STURMOVIK, DCS a jiných.

POKUD MÁTE ZÁJEM O TO STÁT SE PLNOHODNOTNÝM ČLENEM CSAF, DALŠÍ INFO NALEZNETE V SEKCI PŘIHLÁŠKY DO KLANU CSAF.

KE KOMUNIKACI PŘI HRANÍ NABÍZÍME NÁŠ TS3 SERVER. IP ADRESA JE: ts3.csaf.eu:10132

HH6PQsG.gif?1

Najdete nás také na FB: Czechoslovak Armed Forces

Recommended Posts

To si kupte a hrajte to. To si pořizovat nehodlám a tak nehrozí, že by jste mi to zkazili.

Preventivne ti tam ban vybavim ak je to potreba ... scammerov tam nikto nechce ...

Ale k teme ... tak to nikoho nestretnem v alphe?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Já si počkám na betu taky, přihlásil jsem se tak doufám že mě vyberou  :D  A když to bude stát za to tak to určitě koupím, alespoň podle videí to vypadá moc dobře. 
OT: Jak může nedospělý člověk co v hlavě má 2 kolečka nadávat někomu do děcek?  :facepalm:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak chlapečku, myslím, že máš důvod mně urážet. Znáš pravý příběh? Neznáš, znáš jen to, co je tu na foru a řekneme si otevřeně, to není pravda. To vše je jen falešbě vytrvořeno, aby si zdůvodnili můj vyhazov. Sem tu začal být asi nadbytečný, či co. Takže drž klapačku a šoupej nohama. Ok?

Dobře, když teda nemám důvod tě urážet, proč urážíš ty mě? Mě je jedno co si kde komu udělal nebo neudělal, udivuje mě, že když už tu máš nějaký pátek ban, musíš sem pořád lézt a vylívat si tu srdíčko. Zjevně tu o to nikdo nestojí, proto usuzuji že máš v hlavě pouze a jenom 2 kolečka :) Poslední odpověď ode mě, nebudu tu dál dělat bordel a off topic. Vyhledej odbornou pomoc

• Upvote 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Chce to nestranný názor nějakého recenzanta co už v tomhle odvětví zná nějaké hry. Docela bych rád za názor Frankieho onpcin1080p

Už má cca tři dny na yt.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se