Přejít na obsah

Vítejte na Czechoslovak Armed Forces

Guest Image

VÍTEJTE NA FÓRU CSAF

( Czechoslovak Armed Forces)

TOTO FÓRUM JE URČENO PRO VŠECHNY HRÁČE SE ZÁJMEM O MMO HRU WAR THUNDER A LETECKÉ SIMULÁTORY
DOZVÍTE SE ZDE SPOUSTU ZAJÍMAVÝCH INFORMACÍ, RAD A NÁVODŮ K HRÁM WAR THUNDER, IL-2 STURMOVIK, DCS a jiných.

POKUD MÁTE ZÁJEM O TO STÁT SE PLNOHODNOTNÝM ČLENEM CSAF, DALŠÍ INFO NALEZNETE V SEKCI PŘIHLÁŠKY DO KLANU CSAF.

KE KOMUNIKACI PŘI HRANÍ NABÍZÍME NÁŠ TS3 SERVER. IP ADRESA JE: ts3.csaf.eu:10132

HH6PQsG.gif?1

Najdete nás také na FB: Czechoslovak Armed Forces

Recommended Posts

1/ VonChava

2/ Lode, tanky , letadla (momentalne nejvic preferuji lode, ale ani tanky a letadla nezanedbavam)

3/ Rad spolupracuju, rad se ucim, rad pridam ruku k dilu (coz jde vsechno spatne kdyz hrajete singl)

4/ Arma3, EvE Online, Black Desert. World of Warships (nez pridali lode sem)
5/ JZD a po te jsem sel k vam. Je to cca dva roky z5  Pak jsem na WT prestal byt aktivni.

6/ 93
7 / 36

8/ RB/SB  co je to AB? .)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
V 2. 10. 2012 at 16:02, Sajonez_02/B napsal:

1. MichaelShadow
2. Věnuji se letadlám i tankům tak 50/50, dříve jsem spíšel létal, nyní se věnuji spíše tankům či vrtulníkům
3. Jdu společně s kamarádem Dawwa21, ale chtěl bych zase jít do CS/SK komunity
4. Arma3, WW3, WT, PUBG

5. Ano,  RRROTA, bohužel 1CSA... A PWE, ze kterého jsem odešel kvůli času....
6. 97
7. 20
8. Začínal jsem AB, teď pouze RB, sem tam SB ale to jen někdy...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
  1. vlada_8
  2. Preferuji tanky, sice nějaké letadla mám, ale bylo to nalítané v arkádových bitvách ještě před příchodem tanků. Nyní hraji tanky, sice občas nějakou letadlovou bitvu dám, protože říkají, jak se dá tím skvěle vydělat, ale pak nic neudělám a nevydělám a jdu zpátky na tanky.
  3. Protože jsou zde moji přátelé Houmík a N3X7S a věřím, že si v klanu mohu zlepšit svoje schopnosti a učit se od zkušenějších.
  4. Hrál jsem: Team Fortress 2, Dota 2, Heroes of the Storm, Rust (v klanu), World of Tanks (v klanu), Overwatch, Red Orchestra 2, Rising Storm 2, Warframe, Robocraft. Určitě ještě mnoho dalších, ale to už si nevzpomenu.
  5. Nebyl jsem ve WT klanu.
  6. 37
  7. 18
  8. RB, AB neopovrhnu, taky to má něco do sebe (např. systém spawnování letadel), ale již se zaměřuji na RB. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

1. SkyraiderCZ

2. Bližší mi jsou rozhodně letadla, ale i tanky hraju taky ale méně. Lodě zatím zkouším.

3. Hledám nový klan s fajnovou komunitou a z doslechu vím že CSAF je jeden z nejlepších CZ/SK klanů. 

4. Rust, World of Tanks, IL-2, World of Warships, ale lodě mě teď baví více ve WT

5. CSWP asi 3 roky a chviličku v TGM

6. 66 lvl.

7. 18 let

8. RB, SB

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

1. Carthoo

2. Vše - aktuální focus jsou lodě, vrtulníky jsem ještě nerozjel.

3. Vzhledem k nabídce turnajů a dalších věcí zaměřených na kooperaci v týmech chci zkusit větší klan, kde se pro to najdou lidé (a s VonChavou to táhneme docela dlouho společně).

4. To by byl dlouhý seznam. Do WT jsem se vrátil po delší době (ten nick mám je můj, nepokouším se tu ukrást identitu) z WoWs kvůli lodím.

5. JG2, JZD

6. 100

7. 32

8. RB/ SB

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

1. Cajty
2. Primárně letadla, tanky mě moc neberou. Čas od času si zalítám :) Jetky/propy to je jedno :)
3. Abych měl s kým kecat a lítat ve squadě
4. BF4/1

5. ne
6. 52
7. 22
8. RB

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

1. SidewinderCZ
2. 50/50 :) 
3.Rád bych se po letech vrátil zpátky do původního klanu kde jsem začínal svoji kariéru ve WT :)  a hral společne s lidmi které znám už nejake ty roky :) 
4. WT :) CS:GO, AC série,  BF serie... IL2 série... atd atd :) (muj steam profil by povedel své)

5. Ano :) na uplném začátku WT  v říjnu 2012 jsem začínal zde :) pak BiA, WEAG, RoB, 1CSA
6. 100
7.  26 a půůůl :D
8. RB ...občas SB

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

1, Acherat

2, preferujem lietadlá (tier 5 všade okrem itálie), tanky sporadicky, tak aby som ich vedlel využiť v mixed battles.

3, Som týmový hráč, hľadám priateľstvo s ľuďmi rovnakých záujmov, rád sa neustále zlepšujem (vždy je na čom)

4, WT, DCS, Il2 BOS, Elite Dangerous, Assetto Corsa

5, áno, v CSAF pred piatimi rokmi ;), odišiel som študovať do iného mesta takže som nemal pc k dispozícií, teraz tam už žijem a chcem nadviazať na staré dobré časy (vtedy som mal level 19 a začínal som s RB pomaly, v CSAF ma priviedli k SB u ktorého som zostal)

6, level 67

7, 27 rokov

8, Simulator battles! (nepohrdnem ani RB)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

1. Jméno ve hře Lukas_SVK
2. Do jaké míry preferujete letadla či tanky a jak se jednotlivým druhům věnujete no tak 50na50 nemcom
3. Proč chcete vstoupit k nám do CSAF ?je to clan starsich a skusenych hracov
4. Jaké jiné on-line hry hrajete / jste hráli?ziadne

5. Byli jste už v nějakém WT klanu ? Pokud ano, v jakém? KCS?1CSA?PWE
6. Váš aktuální "player level" ve hře ( v hangáru, vpravo nahoře, vlevo vedle nicku )100
7. Váš věk38
8. Jaký herní mód hrajete nejčastěji ? ( AB , RB , SB )SB,,,,,

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

1. skipSVK

2. kombinácia, nemám vyhradenie, hrám podľa chuti oboje

3. kvoli moznosti hrat v skupinach

4. battlefield 1-4, AoE2, World of Tanks, CoD WW2, Post Scriptum, PUBG

5. bol som v CSAF pri jeho vzniku, potom prestávka, teraz návrat k WT, člen CMS donedávna

6. 100

7. 35

8. preferujem RB, ale nebránim sa ani SB, záleží od chuti

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

1. Adam_SVK_

2. hram oboje

3. nebavi ma to sameho

4.skoro všetko

5. TGM, CZAF,1CSA

6. 100

7. 25

8.RB (sem tam zo srandy AB)

SPRÁVA JulexSVK

A kde má byt akože tá SPRÁVA

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

1. Vigels

2. Obojí (50/50)

3. Založil jsem s kamarády vlastní klan za účelem společných her a zvýšení šance na vítězství. Bohužel se téměř nescházíme a v bojové technice jsem dost napřed. Rád bych tedy do většího klanu, kde je více členů, kteří hrají častěji i vyšší tiery. 

4.BF 1942 - 5, IL2 , PREPAR3D, GTA 5, Post Scriptum, etc... 

5. PBM

6. 76

7. 23

8. RB

Správa JulexSVK

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

1.ErichRudorf_JG54

2. 50/50

3. Založil jsem společně s kamarády (Vigels apod.) vlastní klan za účelem společných her. Bohužel se téměř nescházíme všichni. Rád bych tedy do většího klanu, kde je více členů, kteří hrají častěji.

4. IL2 Sturmovik

5. PBM

6. 63

7. 25

8. RB

Správa JulexSVK

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ježiši kluci :D  Muj nick ve hre je Bl4ckD0G . Rad zkoušim vše co je ve vzduchu :) Takže nepreferuji zadny narod … Zajíma me co kazde letadlo dokaže . Rad litam SB dlouhe strety , protože tam si muzu vyzkoušet jak na tom která masina je :) Nehraju to jen kvůli hre ale zajima me i historie letadel . Konstrukce,motory atd . Je mi 34 a ikdyz jsem hodne aktiv , tak je to porat hra a beru to spis for fun :) Mam level 63 a da se rici ze jsem porat v zacatku , ikdyz uz mam proudaky u USA a u Rusu.  Vystrelili me SB které rad litam . Ale jen dlouhe strety :) Nejake tanky mam taky ale to hraji jen ze me zajima co umi. Zatím cus Bl4ckD0G

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

1. rasim_TU   , věk 34

2. Německo tanky Leopardy 1,1A1 , 2K, 2A4 , Letadla Ho229  . Francie tanky br. do 7.0 , USA tanky br do 5.7  Letadla F9F-8 Cougar , SSSR tanky do br. 5.3 , Brity tanky do br. 7.0  Letadla Spity 5.7 .

Na letadla docela teď kašlu

3. hlavně tanky jakýkoliv národ dle br.

4. kamarády (snad je tu ještě mám)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

1. Luss95_CZ

2.100%tanky, 0% letadla

3. Rudolf mě to dovolil :-D

4. Žádné 

5. Ne

6. 42

7. 23

8. RB 

S tím nechci mít nic společného, prosím Julka o vyřízení, díky. /rudyhanke

Upraveno uživatelem _rudyhanke
  • Upvote 3

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se