Přejít na obsah

Vítejte na Czechoslovak Armed Forces

Guest Image

VÍTEJTE NA FÓRU CSAF

( Czechoslovak Armed Forces)

TOTO FÓRUM JE URČENO PRO VŠECHNY HRÁČE SE ZÁJMEM O MMO HRU WAR THUNDER A LETECKÉ SIMULÁTORY
DOZVÍTE SE ZDE SPOUSTU ZAJÍMAVÝCH INFORMACÍ, RAD A NÁVODŮ K HRÁM WAR THUNDER, IL-2 STURMOVIK, DCS a jiných.

POKUD MÁTE ZÁJEM O TO STÁT SE PLNOHODNOTNÝM ČLENEM CSAF, DALŠÍ INFO NALEZNETE V SEKCI PŘIHLÁŠKY DO KLANU CSAF.

KE KOMUNIKACI PŘI HRANÍ NABÍZÍME NÁŠ TS3 SERVER. IP ADRESA JE: ts3.csaf.eu:10132

HH6PQsG.gif?1

Najdete nás také na FB: Czechoslovak Armed Forces

Recommended Posts

1/ VonChava

2/ Lode, tanky , letadla (momentalne nejvic preferuji lode, ale ani tanky a letadla nezanedbavam)

3/ Rad spolupracuju, rad se ucim, rad pridam ruku k dilu (coz jde vsechno spatne kdyz hrajete singl)

4/ Arma3, EvE Online, Black Desert. World of Warships (nez pridali lode sem)
5/ JZD a po te jsem sel k vam. Je to cca dva roky z5  Pak jsem na WT prestal byt aktivni.

6/ 93
7 / 36

8/ RB/SB  co je to AB? .)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
V 2. 10. 2012 at 16:02, Sajonez_02/B napsal:

1. MichaelShadow
2. Věnuji se letadlám i tankům tak 50/50, dříve jsem spíšel létal, nyní se věnuji spíše tankům či vrtulníkům
3. Jdu společně s kamarádem Dawwa21, ale chtěl bych zase jít do CS/SK komunity
4. Arma3, WW3, WT, PUBG

5. Ano,  RRROTA, bohužel 1CSA... A PWE, ze kterého jsem odešel kvůli času....
6. 97
7. 20
8. Začínal jsem AB, teď pouze RB, sem tam SB ale to jen někdy...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
  1. vlada_8
  2. Preferuji tanky, sice nějaké letadla mám, ale bylo to nalítané v arkádových bitvách ještě před příchodem tanků. Nyní hraji tanky, sice občas nějakou letadlovou bitvu dám, protože říkají, jak se dá tím skvěle vydělat, ale pak nic neudělám a nevydělám a jdu zpátky na tanky.
  3. Protože jsou zde moji přátelé Houmík a N3X7S a věřím, že si v klanu mohu zlepšit svoje schopnosti a učit se od zkušenějších.
  4. Hrál jsem: Team Fortress 2, Dota 2, Heroes of the Storm, Rust (v klanu), World of Tanks (v klanu), Overwatch, Red Orchestra 2, Rising Storm 2, Warframe, Robocraft. Určitě ještě mnoho dalších, ale to už si nevzpomenu.
  5. Nebyl jsem ve WT klanu.
  6. 37
  7. 18
  8. RB, AB neopovrhnu, taky to má něco do sebe (např. systém spawnování letadel), ale již se zaměřuji na RB. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se