Vítejte na Czechoslovak Armed Forces

Guest Image

VÍTEJTE NA FÓRU CSAF

( Czechoslovak Armed Forces)

TOTO FÓRUM JE URČENO PRO VŠECHNY HRÁČE SE ZÁJMEM O MMO HRU WAR THUNDER A LETECKÉ SIMULÁTORY
DOZVÍTE SE ZDE SPOUSTU ZAJÍMAVÝCH INFORMACÍ, RAD A NÁVODŮ K HRÁM WAR THUNDER, IL-2 STURMOVIK, DCS a jiných.

POKUD MÁTE ZÁJEM O TO STÁT SE PLNOHODNOTNÝM ČLENEM CSAF, DALŠÍ INFO NALEZNETE V SEKCI PŘIHLÁŠKY DO KLANU CSAF.

KE KOMUNIKACI PŘI HRANÍ NABÍZÍME NÁŠ TS3 SERVER. IP ADRESA JE: ts3.csaf.eu:10132

HH6PQsG.gif?1

Najdete nás také na FB: Czechoslovak Armed Forces

Avarax

Grind Silver Lion

4 příspěvky k tomuto tématu

Ahojte. Potreboval by  som poradiť čím je najlepšie zbierať strieborné levy. Osobne som tankista a tam sa zarobiť moc nejako nedá ani s prémiu tankom.  Preto by som potreboval poradiť  aké lietadlo by ste mi doporučili  na farmenie. Aktuálne mám premium len b - 25 michel u ZSSR s ktorím  mi to dva krát moc nejde dobre (hlavne neviem čo mám bombiť či základne alebo tanky. 

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Bombama bunkry, tanky a lodě. Kulomety lehce obrněná vozidla, flaky a artilérii (s trochou cviku i lehké bunkry). Konkrétně Mitchell je slušný i proti stíhačům a bombardérům. Za báze jsou nejnižší odměny a vyplatí se je ničit buď pro kamufláže, nebo pokud máš v týmu více bombardéru a jste schopni se domluvit, tak zničením bází a následně letiště zajistíte výhru = vyšší odměny.

S prémiovým účtem téměř všechny bombardéry do třetího ranku slušně vydělávají... kór prémiové.

Bohužel Gaijin na bombardéry prdí a tak je ve hře stále spousta map vyloženě nevhodných pro bombardéry. Takže nečekej, že každou bitvu vyděláš 100 000.

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak osobne by mi stačilo tak cca 30k . Inak čo v tom voziť aktuálne tam mám 3x500kg 

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud přímo netrváš na lítání s Michelem, tak rozhodně použivej sázky.

Pro letce je dobrá sázka na Hromovládce.

Pro tankistu sázka na zničení 5/10 jednotek (RBx2), když máš plnou skupinu tak sázka na nejlepší skupinu.

A pak univerzální sázka na vítězství v bitvě, je to trochu loterie, ale něco zaplatí.

U sázek na hromovládce, nejlepší skupinu a asi i vítězství musíš zůstat v bitvě až do konce, abys na konci dostal v bitvě úspěch, který se počítá do sázky!

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se