Přejít na obsah

Vítejte na Czechoslovak Armed Forces

Guest Image

VÍTEJTE NA FÓRU CSAF

( Czechoslovak Armed Forces)

TOTO FÓRUM JE URČENO PRO VŠECHNY HRÁČE SE ZÁJMEM O MMO HRU WAR THUNDER A LETECKÉ SIMULÁTORY
DOZVÍTE SE ZDE SPOUSTU ZAJÍMAVÝCH INFORMACÍ, RAD A NÁVODŮ K HRÁM WAR THUNDER, IL-2 STURMOVIK, DCS a jiných.

POKUD MÁTE ZÁJEM O TO STÁT SE PLNOHODNOTNÝM ČLENEM CSAF, DALŠÍ INFO NALEZNETE V SEKCI PŘIHLÁŠKY DO KLANU CSAF.

KE KOMUNIKACI PŘI HRANÍ NABÍZÍME NÁŠ TS3 SERVER. IP ADRESA JE: ts3.csaf.eu:10132

HH6PQsG.gif?1

Najdete nás také na FB: Czechoslovak Armed Forces

Olde

Hry s válečnou tématikou WWII

Recommended Posts

Tak som si to zakupil na Steamu,10€ není veľa,takže kto by to somnou zahral? :yes_yes: Aspoň trocha odpočinuť od War Thunderu  :Smile_trollface:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem také nakoupil...za cca 4 éčka na G2A. Red orchestra 2 mne hodně bavila, tak snad Mára nekecá. :-)

Koukám, že jsem k tomu na steamu dostal i nějakou zkušební nabídku či co to je. Chápu správně, že když to někomu pošlu, tak získá časově omezený přístup ke hře? Jen teda nikde nepíšou, na jak dlouho...chmmm.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak jsem také nakoupil...za cca 4 éčka na G2A. Red orchestra 2 mne hodně bavila, tak snad Mára nekecá. :-)

Koukám, že jsem k tomu na steamu dostal i nějakou zkušební nabídku či co to je. Chápu správně, že když to někomu pošlu, tak získá časově omezený přístup ke hře? Jen teda nikde nepíšou, na jak dlouho...chmmm.

jop

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak som si to zakupil na Steamu,10€ není veľa,takže kto by to somnou zahral? :yes_yes: Aspoň trocha odpočinuť od War Thunderu  :Smile_trollface:

Keď kupuješ hry, tak spravidla najprv hoď do googlu "<meno hry> heureka" alebo pozri na stránkách ako G2A alebo GoG... Pretože na heuréke by si to tiež mal za také 4 éčka http://hry-na-pc.heureka.sk/red-orchestra-ostfront-41-45/

Inak viete niekto čo je s tými tankami v Il-2 BoS? Bolo pred nejakou dobou dosť sľubne vyzerajúce video, ale odvtedy je ticho...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tanky v BoS uz jsou normalne vydane, ne? A teda hratelne jsou jen dva: Tecko a PeZet trojka

Tak kukám podľa ich patchnotes, že už tam pridali aj KV-1, ďalšiu T-34, PzIII H a PzIV F1... A zrovna som na G2A našiel, že sa to dá zohnať za 8 eur https://www.g2a.com/il-2-sturmovik-battle-of-stalingrad-cd-key-global.html?___store=czech#

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak kukám podľa ich patchnotes, že už tam pridali aj KV-1, ďalšiu T-34, PzIII H a PzIV F1... A zrovna som na G2A našiel, že sa to dá zohnať za 8 eur https://www.g2a.com/il-2-sturmovik-battle-of-stalingrad-cd-key-global.html?___store=czech#

pokud vim, tak je sice pridaji, ale jako AI, riditelne az mozna do budoucna, mozna uz to zmenili, moc to nesleduju

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ano, to jsou "boti" do leteckého BoM.

Momentálně se o BoS taky nijak nezajímám, ale určitě v budoucnu přidají víc řiditelných tanků. Ten zájem, když se objevily první dva, byl obrovský.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ano, to jsou "boti" do leteckého BoM.

Momentálně se o BoS taky nijak nezajímám, ale určitě v budoucnu přidají víc řiditelných tanků. Ten zájem, když se objevily první dva, byl obrovský.

Tak ja tiež dúfam že sa tam tie tanky rozrastú... Hentie dva čo tam už sú sú hrateľné stále, či to bol iba nejaký dočasný event?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se