Přejít na obsah

Vítejte na Czechoslovak Armed Forces

Guest Image

VÍTEJTE NA FÓRU CSAF

( Czechoslovak Armed Forces)

TOTO FÓRUM JE URČENO PRO VŠECHNY HRÁČE SE ZÁJMEM O MMO HRU WAR THUNDER A LETECKÉ SIMULÁTORY
DOZVÍTE SE ZDE SPOUSTU ZAJÍMAVÝCH INFORMACÍ, RAD A NÁVODŮ K HRÁM WAR THUNDER, IL-2 STURMOVIK, DCS a jiných.

POKUD MÁTE ZÁJEM O TO STÁT SE PLNOHODNOTNÝM ČLENEM CSAF, DALŠÍ INFO NALEZNETE V SEKCI PŘIHLÁŠKY DO KLANU CSAF.

KE KOMUNIKACI PŘI HRANÍ NABÍZÍME NÁŠ TS3 SERVER. IP ADRESA JE: ts3.csaf.eu:10132

HH6PQsG.gif?1

Najdete nás také na FB: Czechoslovak Armed Forces

Olde

Hry s válečnou tématikou WWII

Recommended Posts

starsi ale vyborna strategie je Blitzkrieg

Moje řeč, především Blitzkrieg II. Strávil u toho moře času (hodně i v editoru), a teď jsem si to musel nedávno nainstalovat znova :D Hrozně mě tam bavila různorodost misí a map, a pak taky skvěle udělaný systém posil, nebo tanky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Tak těch her je stašná spousta. Od zmiňovanýho Blitzkriegu, Sudden Strike, Red Orchestra, Company of Heroes. Heroes of World War 2.

Špatný nebylo ani český Hidden and Dangerous, u toho jsem se zasekl na hodně dlouhou dobu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

no ja spis ohledne WWII propad tahovejm strategiim...ze zacatku panzer general (ted je vod matrixu supr remake Panzer Corps)...Hearts of Iron...The operational art of War, Battle of Britain...War in the east...ale nejvic casu sem asik stravil s War in the pacific...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Guest skip

Hidden and Dangerous je podľa mňa jedna z naj hier, úžasne spojená stratégia s strieľačkou, taký Commandos len omnoho záživnejší. Dodnes to hrávam :) 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
no ja spis ohledne WWII propad tahovejm strategiim...ze zacatku panzer general (ted je vod matrixu supr remake Panzer Corps)...Hearts of Iron...The operational art of War, Battle of Britain...War in the east...ale nejvic casu sem asik stravil s War in the pacific...

No, na Hearts of Iron jsem si zrovna nemohl vzpomenout, respektive na ten název. U toho jsem strávil hodně času, jen co je pravda. Tedy u toho prvního dílu, pak už to bylo nějak moc překombinovaný.

Špatný není ani Pacific Storm a Battlestations Pacific, kde ovládáte loďě i letadla. Je to taková strategie kombinovaná se simulátorem. Podobně jako Pacific Storm ostatně.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pro hráče RO2. 5týho listopadu budou přidány 3 nové mapy pro Rising a dokončen MP campaign mod. Bohužel o tančíkách prozatím mlčejí.  Taky jsou malinko upravené pozice natvrdo lafetovaných MG, pro útočníky bohužel do mnohem lepších a účinějších pozic. V Rs možnost přebíjet kulomet v krytu, možnost přizvat nabíječe zatím nezavedena. Opraveno spoustu cover bugů. Drobné změny v časech capování ( max +- 5s ) a v časech respawnu ( v určité fázi hry obránci + 5s ). Opraven bug s BARem kdy se nešlo vyklánět z krytu už s okem na mušce. Opraven bug s BARem kdy to hráče občas vyhazovala z krytu.

Tak to je asi vše

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Z nejnovějších válečných her doporučuji vřele slavnou real time strategii Company of Heroes 2 od Relic Entertainment, která vyšla v červnu. Hra má naprosto skvěle propracované modely techniky, vojáčků, výbuchů a efektů, díky kterým se válka dostává do úplně nových rozměrů. V single playeru sice můžete hrát jen za bolševiky, ale i tak je kampaň celkem propracovaná a kvalitně udělaná. Prakticky projdete celou válku od napadení Ruska až po dobytí Berlína a jeho věčného symbolu Reichstagu. Bitvy jsou naprosto impozantní, většinou na mapě operujete s desítkami vojáčků a pár tanky, které posíláte v neustálých vlnách na smrt proti většinou dobře organizované německé armádě. Hra je velmi reálná a přesná ve ztvárnění toho, jak Rusové pohrdali lidským životem a poslali nesmyslnými rozkazy nerozvážně na smrt miliony lidí během války. Autoři se nebáli dotknout ani všech neduhů Rudé armády a ukazují třeba jak Rusové nakládali s polskými partyzány, nebo jak vraždili bezbranné civilisty. V mulťáku pak můžete hrát i za německou stranu a například v zimních mapách se musíte starat i o to, aby vám vojáčci neumrzli, nebo abyste se nedostali omylem na zamrzlou řeku a nepřítel zrovna nespustil palbu do ledu a vy během minuty neutopili celou armádu. Jediným negativem jsou snad trochu vyšší hardwarové nároky, pokud si hru chcete doopravdy užít.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já teda taky doporučuju Company of Heroes. Zvlášť jednička byla skvělá i se všemi datadisky. Skvělá atmosféra a i docela realistické vlastnosti jednotek. Teď se prodává za velmi málo peněz.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já jsem ohledně CoH2 trochu nerozhodný, kampaň jsem si jako takovou užil, ale stejně si nemyslím, že by se dalo říct že je to dvojka, krom počasí nic moc originálního. Trochu mi to přijde jen jako DLC. Ale MP ten stojí teprv zato!!! Díky opět povedenému MP nelituju koupi.

Jinak nejvíc co mne v CoH2 nakrklo je AI  a znovu dokola ve všech hrách otravná pseudorušan lengvič ( angličtina s co nejvíc přehnanym ruským přízvukem, aby sme snad nabyli dojmu že je to jejich mateřština ) .

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já teda taky doporučuju Company of Heroes. Zvlášť jednička byla skvělá i se všemi datadisky. Skvělá atmosféra a i docela realistické vlastnosti jednotek. Teď se prodává za velmi málo peněz.

Skus si zahrat Men of War a poznas co jsou realisticke vlastnosti jednotek :-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jako, já hrál Company of Heroes 2 (tehdy ještě v betě) a nijak mne to nenadchlo.

Respektive mi napadlo, že bych zas vytáhl jedničku...

Ale realickými vlastnostmi jednotek to tedy vážně netrpí.

To bych doporučil spíš Combat mission...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ale když trochu odskočím o pár let od tématu topicu tak Wargame je vcelku slušná simulace bojiště ( ale nevím jak vypadá skutečné bojiště tak těžko říct :crazy: )

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dneska jsme si s Tistarem zařádili v Darkest Hour ( Red Orchestra 1). Doporučuji :). Tankové mapy jsou tam velice zábavné. S ISU-152 jsme tam sejmuli několik Pantherů a jednoho Tigra no a potom jsme si ještě zastříleli z kanónu  :Smile_trollface:

2014-03-27_00001.jpg?ver=0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dneska jsme si s Tistarem zařádili v Darkest Hour ( Red Orchestra 1). Doporučuji :). Tankové mapy jsou tam velice zábavné. S ISU-152 jsme tam sejmuli několik Pantherů a jednoho Tigra no a potom jsme si ještě zastříleli z kanónu  :Smile_trollface:

2014-03-27_00001.jpg?ver=0

Safra, to mi říkej, že to ještě někdo hraje. Co já se tam vyblbnul. Bylo to super!

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se