Přejít na obsah

Vítejte na Czechoslovak Armed Forces

Guest Image

VÍTEJTE NA FÓRU CSAF

( Czechoslovak Armed Forces)

TOTO FÓRUM JE URČENO PRO VŠECHNY HRÁČE SE ZÁJMEM O MMO HRU WAR THUNDER A LETECKÉ SIMULÁTORY
DOZVÍTE SE ZDE SPOUSTU ZAJÍMAVÝCH INFORMACÍ, RAD A NÁVODŮ K HRÁM WAR THUNDER, IL-2 STURMOVIK, DCS a jiných.

POKUD MÁTE ZÁJEM O TO STÁT SE PLNOHODNOTNÝM ČLENEM CSAF, DALŠÍ INFO NALEZNETE V SEKCI PŘIHLÁŠKY DO KLANU CSAF.

KE KOMUNIKACI PŘI HRANÍ NABÍZÍME NÁŠ TS3 SERVER. IP ADRESA JE: ts3.csaf.eu:10132

HH6PQsG.gif?1

Najdete nás také na FB: Czechoslovak Armed Forces

Recommended Posts

Ahoj, chtěl bych se přidat do klanu a líbí se mi, jak si členy rozdělujete do letek, děláte s nimi výcviky atd, ale mám problém s tím, že mi jaksi blbne zvuková karta, takže zvuky slyším v pohodě, akorát mi nefunguje žádný mikrofon (a zkoušel jsem jich už celkem dost, je to v té zvukovce). Tak jsem se chtěl zeptat, jestli by jste mě přijali i tak a co se týče TSka, tak bych vás jen poslouchal. Díky za odpověď. :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, vyplň si přihlášku na  http://www.csaf.eu/index.php?/topic/2-p%C5%99ihl%C3%A1%C5%A1ka/page-1  a uvidíš, jestli se staneš členem. Pokud zvuky slyšíš, tak by to nemusel být až takový problém, a pořád můžeš použít chat :) .

• Upvote 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Čau, 

potřeboval bych sehnat nějakého náborového důstojníka. Hledal jsem vhodnější vlákno fóra, žádné lepší nebylo. Je tu tedy prosím nějaký, který by si na mě našel čas ? Jsem v místnosti na TS (čekárna náboru).

Díky Microzak :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se