Jump to content

Welcome to Czechoslovak Armed Forces

Изображение для гостей

VÍTEJTE NA FÓRU CSAF

( Czechoslovak Armed Forces)

TOTO FÓRUM JE URČENO PRO VŠECHNY HRÁČE SE ZÁJMEM O MMO HRU WAR THUNDER A LETECKÉ SIMULÁTORY
DOZVÍTE SE ZDE SPOUSTU ZAJÍMAVÝCH INFORMACÍ, RAD A NÁVODŮ K HRÁM WAR THUNDER, IL-2 STURMOVIK, DCS a jiných.

POKUD MÁTE ZÁJEM O TO STÁT SE PLNOHODNOTNÝM ČLENEM CSAF, DALŠÍ INFO NALEZNETE V SEKCI PŘIHLÁŠKY DO KLANU CSAF.

KE KOMUNIKACI PŘI HRANÍ NABÍZÍME NÁŠ TS3 SERVER. IP ADRESA JE: ts3.csaf.eu:10132

HH6PQsG.gif?1

Najdete nás také na FB: Czechoslovak Armed Forces

Sign in to follow this  
Ptolemaya

Nakup orliku v dolarech ne v eurech

Recommended Posts

Tak snad to nekomu pomuze i kdyz nekdo uz psal ze jemu to nefunguje.

Zaklad je uz mit koupene orly pres gaijina za eura...

Pustite prohlizec do nej napisete yuplay.com tam kliknete na my purchases objevi se vam co jste uz koupili s cenou v dolarech!! kliknete jen na koupit a zaplatite pres paypal... me to funguje a platim vse v dolarech.

Odzkouseno na dvou ruznych acc!!

Za chvili pridam videonavod.. omlouvam se ale nejsem ucitel :D

Mě to sice nefunguje... Ale přes to mám doplňující dotaz.... Platí to jen pro stejnou částku eaglů co byla koupena za EUR nebo pak už pro všechny nákupy??? (např koupím za 3 € 500 eaglů (což jsem koupil) a pak budu chtít koupit 10000 eaglů najednou)

To pro případ že bych to nějak rozběhal..... A stejně ti děkuji za snahu... a za trpělivost.... 

Bohuzel plati to jen pro to co nakoupis za eura.. nic vic se ti neobjevi v histori... pac historie se me otevira porad na yuplay ale cokoliv jineho uz na gaijinu.. ja vlastne jen nakupuju historii :D Prilozene obrazky jsem nestastnej z toho ze vam to nefunguje...

Zkusím příležitostně ještě větší nákup než za 3€... Třeba tam to poběží.... A opakuji... Ať to rozběhám/rozběháme nebo ne tak za snahu ti velký dík rozhodně náleží......

jeste jedna vec... tu je link pres kterej platim ja... takhle me to redirectne .. normalne to redirectuje na xolu ta je prave za eura 

http://www.onlinedengi.ru/wmpaycheck.php?project=642&amount=14.47&nickname=Ptolemaya&nick_extra=2939437&source=642&mode_type=34&order_id=usd_23879&paymentCurrency=USD〈=eng&usa_europe_bankcard_lang=en_En&paypal_payer_email=eraisers%40seznam.cz&submit.x=82&submit.y=8

pres toto platim ja treba nekdo bude vetsi koumak a pomuze mu to a omlouvam se.. vazne jen chci pomoc

Díky, ceníme si toho. Bohužel mě to nefunguje. Ač vycházím z "historie", stále jen to konvertuje platbu z USD na EUR a tím pádem je to v loji :)

Na yuplay mi to hodí USD, kliknu na Buy more, vyberu PayPal a hodí mi to částku (třeba u 1k Eaglů) 6,2 USD, kdy tam je 0,2 USD to DPH. Což je prima.

A funguje to i v případě platebních karet, pokud jste přes ně platili v minulosti. Jen vám to tam, stejně jako u PayPalu, připočte DPH 20%. Navíc by u karty měl bejt lepší směnný kurz, protože obecně ho má PayPal celkem vysoko. Alespoň z mé zkušenosti cca 7 let, co PayPal mám.

Cherry, ty se živíš obchodem? Já jen, že 6$ + 20% = 7,2$ - podle všeho to tedy není DPH, ale nějaký manipulační poplatek.

Cherry, ty se živíš obchodem? Já jen, že 6$ + 20% = 7,2$ - podle všeho to tedy není DPH, ale nějaký manipulační poplatek.

No vidíš, já jsem nikdy netvrdil, že bych byl nějakej matematickej guru. A teď jsem dokonce za pitomce :D Takže pěkné čtvrteční ráno :D

Guest MilanoCZ

Hm, tak mě to přes kartu nejde, vyplním údaje karty dám pay a napíše mi to incorrect customer data.

Hm, tak mě to přes kartu nejde, vyplním údaje karty dám pay a napíše mi to incorrect customer data.

A máš povolenou platbu kartou do zahraničí?

Já už platil touhle kartou několikrát za eagly.

Zvláštní. Zkus to ještě jednou, jestli jsi se nepřepsal v čísle. Stalo se mi to minule taky a pak to bylo ok, když jsem si to pořádně zkontroloval :good:

Zkoušel jsem to vícekrát a pořád to stejné. Škoda.

Tak to už potom nevím. Třeba je chyba na jejich straně, respektive na straně zprostředkovatele té platby :dntknw:

Aha... :( Škoda... Jen tak mimochodem, Thulle, jestli tohle budeš číst, zkus kdyžtak navrhnout šéfikům z Gaijinu, ať navrhnou platbu přes PSC, vydělají tak mordy peněz podle mě. :)