Jump to content

Welcome to Czechoslovak Armed Forces

Изображение для гостей

VÍTEJTE NA FÓRU CSAF

( Czechoslovak Armed Forces)

TOTO FÓRUM JE URČENO PRO VŠECHNY HRÁČE SE ZÁJMEM O MMO HRU WAR THUNDER A LETECKÉ SIMULÁTORY
DOZVÍTE SE ZDE SPOUSTU ZAJÍMAVÝCH INFORMACÍ, RAD A NÁVODŮ K HRÁM WAR THUNDER, IL-2 STURMOVIK, DCS a jiných.

POKUD MÁTE ZÁJEM O TO STÁT SE PLNOHODNOTNÝM ČLENEM CSAF, DALŠÍ INFO NALEZNETE V SEKCI PŘIHLÁŠKY DO KLANU CSAF.

KE KOMUNIKACI PŘI HRANÍ NABÍZÍME NÁŠ TS3 SERVER. IP ADRESA JE: ts3.csaf.eu:10132

HH6PQsG.gif?1

Najdete nás také na FB: Czechoslovak Armed Forces

Olde

Heroes&Generals

Recommended Posts

Zdar. Neví někdo jak nastavit natvrdo rozlišení monitoru? Conf.ini soubor jsem nenalezl. V nějakém jiném? Ať to nemusím pořád dokola nastavovat při každé bitvě. Thx.

Jde to až ve hře, dej esc a tan to nastavis.

No to vím Mechu, vždyť to píši. Takže nejde. Hmm. A navíc, když si nastavím rozlišení dle monitoru, tak je obraz super, ale rozkostičkuje mi to text :facepalm:

Zaboha nemůžu přijít na to, jak se pokládá ta mina :facepalm:  Poraďte pls.

Normálně si ji zvolíš a pak to samé tlačítko myši co pro střelbu, ale musíš ho déle podržet, nestačí jen stisknout a hned pustit....prostě podrž a mina se za chvíli položí...

Normálně si ji zvolíš a pak to samé tlačítko myši co pro střelbu, ale musíš ho déle podržet, nestačí jen stisknout a hned pustit....prostě podrž a mina se za chvíli položí...

Á, tak to bude ono. Držet déle. Díky. Takhle jsem se s nima tahal zbytečně :facepalm:

Olde tebe jsem včera nejspíš potkal, bylo to na tom letišti a já tam měl pz3 jo to byl masakr :D

Však to trvalo jen chvíli :facepalm:  Nebyla protizbaň :dntknw:

tjn my jsme měli hafo tanků, dal jsem tam asi 18 killů bez smrti, s tim tankem je to fakt jednoduchý občas.

nesmíš se dostat do úzkejch uliček bez podpory pěchoty

že to vyznělo tak jako kdybych byl úplnej idiot..

buxiku můžu tě ujistit že úplný nejsi  :D

Však to trvalo jen chvíli :facepalm:  Nebyla protizbaň :dntknw:

Na mape se valej bazooky, to je dostatecna protizbran :yes_yes:

tjn my jsme měli hafo tanků, dal jsem tam asi 18 killů bez smrti, s tim tankem je to fakt jednoduchý občas.

ale vcera ste se moc nečapali, 3 mapy, 3 prohry ani tiger ti nepomohl :Smile_trollface:

njn ale snažil jsem se co to šlo, dal jsem s tigerem zhruba 25 killů, ale stejně to nestačilo, předchvílí jsem dal 38 killů s tigerem a taky jsem prohrál :facepalm: Ale ten tank je masakr.

Neviem ja hrám na Hannibal servery a je to na pikachu lebo rychlo sa dostaneme k Londynu a za den je koniec war...Na Julius servery je to naopak...som  stale v defenzive pri Berlíne mali by to niejak opravit lebo tak sa to neda...Takže boblo by dobre sa niejak dohodnut kroy budeme chodit...