Přejít na obsah

Vítejte na Czechoslovak Armed Forces

Guest Image

VÍTEJTE NA FÓRU CSAF

( Czechoslovak Armed Forces)

TOTO FÓRUM JE URČENO PRO VŠECHNY HRÁČE SE ZÁJMEM O MMO HRU WAR THUNDER A LETECKÉ SIMULÁTORY
DOZVÍTE SE ZDE SPOUSTU ZAJÍMAVÝCH INFORMACÍ, RAD A NÁVODŮ K HRÁM WAR THUNDER, IL-2 STURMOVIK, DCS a jiných.

POKUD MÁTE ZÁJEM O TO STÁT SE PLNOHODNOTNÝM ČLENEM CSAF, DALŠÍ INFO NALEZNETE V SEKCI PŘIHLÁŠKY DO KLANU CSAF.

KE KOMUNIKACI PŘI HRANÍ NABÍZÍME NÁŠ TS3 SERVER. IP ADRESA JE: ts3.csaf.eu:10132

HH6PQsG.gif?1

Najdete nás také na FB: Czechoslovak Armed Forces

Recommended Posts

probíhaji výcviky v custom battles, víc se lítat nedá, i ty custom battles jsou značně limitovaný protože gaijin je neumí udělat pořádně

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

zdravim vsetkych mohol by somsa opytat mam hru war thunder ale uz asi mesiac mi robi jednu vec, ktoru stale neviem opravit. Stalo sa to po novom update co ale neviem s istotou ale zrazu mi strasne poklesol pocet fps ci uz v boji alebo v garazi. V garazi mi isli fps napr. okolo 20 a uz mi idu len na 10

P.S pred tim co sa toto stalo som nic v nastaveniach ani inic podobne v hre nemenil

Diki vsetkym co pomozu :good:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 22. 7. 2017 at 4:06 PM, Killer5460 said:

zdravim vsetkych mohol by somsa opytat mam hru war thunder ale uz asi mesiac mi robi jednu vec, ktoru stale neviem opravit. Stalo sa to po novom update co ale neviem s istotou ale zrazu mi strasne poklesol pocet fps ci uz v boji alebo v garazi. V garazi mi isli fps napr. okolo 20 a uz mi idu len na 10

P.S pred tim co sa toto stalo som nic v nastaveniach ani inic podobne v hre nemenil

Diki vsetkym co pomozu :good:

Graficky ovladač?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se