Přejít na obsah

Vítejte na Czechoslovak Armed Forces

Guest Image

VÍTEJTE NA FÓRU CSAF

( Czechoslovak Armed Forces)

TOTO FÓRUM JE URČENO PRO VŠECHNY HRÁČE SE ZÁJMEM O MMO HRU WAR THUNDER A LETECKÉ SIMULÁTORY
DOZVÍTE SE ZDE SPOUSTU ZAJÍMAVÝCH INFORMACÍ, RAD A NÁVODŮ K HRÁM WAR THUNDER, IL-2 STURMOVIK, DCS a jiných.

POKUD MÁTE ZÁJEM O TO STÁT SE PLNOHODNOTNÝM ČLENEM CSAF, DALŠÍ INFO NALEZNETE V SEKCI PŘIHLÁŠKY DO KLANU CSAF.

KE KOMUNIKACI PŘI HRANÍ NABÍZÍME NÁŠ TS3 SERVER. IP ADRESA JE: ts3.csaf.eu:10132

HH6PQsG.gif?1

Najdete nás také na FB: Czechoslovak Armed Forces

Ligo68

Armored Warfare

Recommended Posts

Zdravím. Čo hovoríte na novú tankovú hru od obsidianu, ktorá pofrčí na cryengin 3 ?

Dnes som sa dočítal konečne dátum vypustenia closebety a to 27.5.2015

Ja sa na to teším a neodrádza ma ani arkádovosť hrania. Konečne nová doba, nové zbrane.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Zaregistrovat se na AJS, vpravo se ti objeví tlačítko vygenerovat kód, pak se přihlásíš na AW, ten kód tam zadáš a můžeš stáhnout hru.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jen možná budeš, tak jako já, čekat sakra dlouho na potvrzovací e-mail

Ak čakáš dlho na mail, môže sa stať že ti nedojde včas.. Tak isto sa mi inak stalo, že na prvý účet čo som si na AJS spravil mi dali použitý kód, tak som si musel spraviť druhý účet... Ak by sa vám to stalo, alebo by ste chceli viac kódov/účtov odporúčam www.dispostable.com

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj , mám kód od známeho asi 3 dni , bol som v hre 3x ale nejak ma to neoslovilo je to wot s novou technikou , hp systém , čo sa mi páči sú  PVE misie,  ale zase keď ich prejdeš  na všetkých úrovniach tak je to dookola to iste . WT zatiaľ nemá konkurenciu čo v hrateľnosti a aj vzhľade.  

:bomber:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dnes ma byt uz otvorena open beta. Ale stale nic. V kuse to chce odomna aby som si kupil start pack. Nevie niekto o kolkej to ma byt open?

Už to běží

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dovolím se optat veteránů této hry... prý se jako novinky přidávají obrněnce, které za studené války vyvíjely soukromé společnosti, mnohdy nebyly úspěšné v získání státní zákazky a pak skončily ve šrotu. Vychází Obsidian při jejich modelování z nějakých tvrdých informací, nebo prostě z fotky obšlehnou tank, vymyslí mu pancíř, munici a staty a šoupnou ho do hry?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dovolím se optat veteránů této hry... prý se jako novinky přidávají obrněnce, které za studené války vyvíjely soukromé společnosti, mnohdy nebyly úspěšné v získání státní zákazky a pak skončily ve šrotu. Vychází Obsidian při jejich modelování z nějakých tvrdých informací, nebo prostě z fotky obšlehnou tank, vymyslí mu pancíř, munici a staty a šoupnou ho do hry?

Najlepšie čo môžeš spraviť je asi sa spýtať priamo na fórach... Z informačného hľadiska sú na tom podľa mňa celkom dobre, kedže pre nich už od začiatku pracuje SilentStalker (neviem či poznáš ale za čias WoT mal veľmi populárny blog o tankoch, hre a pod....). Na druhú stranu, ako v každej online hre, balanc je prvoradý, takže môžu síce mať pravé údaje, akurát ak to bude prisilné/prislabé tak to vozidlo musia upraviť.

Btw, čo myslíš pod názvom obrnence? BVPčka?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Inu tedy k veci...

Jak jsem se pred par dny ptal: Slovem "obrnence" myslim proste veskera vozitka, se kterymi se da v AW hrat. Dosel mi mail nebo na me vyskocila nejaka reklama, abych "nevahal a koupil tyhle zhave nove premiaky".

Bylo to myslim nejake RDF-LT a neco svycarskeho. Po kratkem hledani jsem se docetl, ze to byly projekty soukromych spolecnosti, ktere neziskaly zakazku a tak se nevyrabely. No a me zajimalo, jestli si Obsidian (nejen v tomto pripade, ale obecne pri implementaci takovychto stroju) fakt nekde shani nakresy a specifikace, nebo to tam nastreli po svem.

Ale jelikoz jsem se taky mezitim docetl, ze pridaji Armatu a vubec stroje, co se budou zavadet do vyzbroje treba za 3-5 let, tak asi odpoved znam.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Co sa realistickosti tyka je to presne take ake je WoT... Akurat pre mna je to zabavnejsie, lebo to vela veci (herne mechaniky / ekonomia) robi lepsie ako WoT a samotna hra ma rychlejsi spad... 

Btw RDF-LT je moj oblubeny tank ^.^

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se